Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Któy migomat wybrac? Esab, Bester, Telwin

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Któy migomat wybrac? Esab, Bester, Telwin
Autor
Wiadomość
dulin7
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Nowe Miasto Lubawskie

Post#1 Post autora tematu 10 Wrz 2010 15:06   

Któy migomat wybrac? Esab, Bester, Telwin

wita, planuje kupić migomat do amatorskich napraw przy aucie i wokół domu, moje wymagania to prąd to ok 130A, zasilanie z sieci 230V, i glownie sprzet trwały który bedzie niezawodny.
ja wytypowalem sobie 4 takie oto modele: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
ten sprzet wzbudził moje najwieksze zaufanie, mało jest opini w internecie jednak mysle ze firma robi swoje i nie jest to byle co, troche odstrasza cena ok 1500 zl i w zestawie nie ma nic , calkowity golas Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
ten kusi ceną jednak obawiam sie ze to jakas bardzo niska linia tego producenta bo widzialem typowo chinskie migi w takiej wlasnie obudowie a wiec troche strach Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
ten ma takie same parametry jak powyższy jednak wyglada mi na solidniejszy, jakby ktos wiedzial to czym sie rożnia te 2 modele? wo z parametrow praktycznie to samo a jednak symbol i obudowa te same. Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
tu w komplecie jest butla i caly osprzet i za taki komplet trzeba dac tyle co za esab.
To moje 4 typy , prosiłbym o opinie na ich temat, ewentualnie na jakie parametry zwracac szczególna uwage. Tak jak pisalem esab to moj faworyt jednak cena spora i chciałbym wiedziec czy warto odżałować te 2-3 setki i go kupić, mig bedzie moim pierwszym sprzętem do nauki spawania.
Pozdrawiam .
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 10 Wrz 2010 15:06   

Powrót do góry

przemo_1987
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Post#2 10 Wrz 2010 15:46   

Re: Któy migomat wybrac? Esab, Bester, Telwin

Esaby są bardzo dobre ale jesli niechcesz wydawać dużo to Besterki są porównywalnej jakośći bynajmniej ja niemam z nimi problemu ( transformatorowa jak i mig) co do reszty to bym odradził
Powrót do góry

Ad

Post# 10 Wrz 2010 15:46   

Powrót do góry

dulin7
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Nowe Miasto Lubawskie

Post#3 Post autora tematu 10 Wrz 2010 17:43   

byłem tez w centurm spawalniczym u mnie w mieście i powiedzieli to Co Ty, a wlasnie upominali zeby nie kupować telwina z tej 3 , zdecydowanie uznali ze esab najlepszy.
Powrót do góry

przemo_1987
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Post#4 10 Wrz 2010 19:26   

Do takich rzeczy hobbystycznych co wypisałeś to besterka Ci wzupełności wystarczy
Powrót do góry

Witkacy8
Poziom 18
Poziom 18

Post#5 10 Wrz 2010 21:06   

Broń boże Telwin.
Weź bestera jeśli chcesz zaoszczędzić,będzie ok,
a esab jest oczywiście najlepszy,trochę droższy , ale niezawodny.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Któy migomat wybrac? Esab, Bester, Telwin
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.087 seconds

elektroda.pl temat RSS