Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

CWS-COWON-D2, wyświetlacz

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Audio Serwis -> Audio Bazar -> CWS-COWON-D2, wyświetlacz
Autor
Wiadomość
pjanek
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Turek

Post#1 Post autora tematu 12 Wrz 2010 18:04   

CWS-COWON-D2, wyświetlacz

Witam. Posiadam taki jak w tytule multimedialny player lecz przez moją nieuwagę zniszczyłem sobie wyświetlacz(nadepnąłem). Czy ktoś z was może mi pomoć i znależć jakiś zamiennik do tego.Pytałem w punktach naprawy i nikt nie wie co wstawić innego. Pisałem nawet do autoryzowanego serwisu firmy cowon w polsce ale nawet nie raczyli odpisać.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 12 Wrz 2010 18:04   

Powrót do góry

Marek2006
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Warszawa

Post#2 13 Wrz 2010 13:07   

Re: CWS-COWON-D2, wyświetlacz

Zadzwoń do dowolnego sklepu, n.p. http://www.mp3store.pl/ i się spytaj o serwis. Robią takie rzeczy ale to trwa (wysyłają sprzęt do Korei) i trochę kosztuje.

Marek
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Audio Serwis -> Audio Bazar -> CWS-COWON-D2, wyświetlacz
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.067 seconds

elektroda.pl temat RSS