Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz WSLM 0.1 wykonany przez 5W

15 Wrz 2010 15:49 7146 7
  • #2 15 Wrz 2010 18:54
    pawel_aa
    Poziom 25  

Mógłbyś zrobić zdjęcie tranzystorom końcowym? Dokładnie chodzi mi o sposób ich mocowania do radiatora i płytki drukowanej. Nóżki widzę wychodzą z płytki ale ciekawi mnie jak to wygląda z drugiej strony.

pozdrawiam

• #3 15 Wrz 2010 19:56
    marti_944
    Poziom 28  

Witaj ponownie :)

Teraz jest o wiele lepiej! Z pisownią rzecz jasna, bo projekt nie uległ zmianie.

Więc powtórzę:

Bardzo ładny projekt, estetyczny. Widać, że bardzo dużo pracy zostało włożone w całość.

Na temat wyglądu: pochwalę jeszcze potencjometrów, które chyba były ręcznie robione ? Bardzo ładnie zgrywają się z całym panelem przednim!

Odnośnie elektroniki samej - mądrze kolega zrobił stosując modularny system całej konstrukcji.

A coby za słodko nie było powiem tak:

* Plexa psuje efekt
    * Diody też
    * Obudowa wydaje się być wykonana w dwóch różnych stylach - nowoczesny (pleksa, diody) i starszy (front panel, gałki).

Pozdrawiam! \m/

• #4 16 Wrz 2010 17:40
    devas1
    Poziom 9  

Witam konstrukcja Naprawdę ciekawa i estetyczna oby więcej takich konstrukcji.Pozdrawiam

Do twojego opisu wkradł się błąd twoje kondy są na 63v a nie na 65. (to tak na marginesie)

• #5 16 Wrz 2010 21:16
    qscgu
    Poziom 34  

Próbowałeś bawić się w obejście buforu lampowego? Ciekawi mnie czy jest jakaś słyszalna różnica i jeśli tak to czy jest sens coś takiego budować.

• #6 16 Wrz 2010 21:40
    nitros66
    Poziom 25  

Witam.
    Konstrukcja przemyślana i budowana z wysoką dokładnością. Na frontowym panelu masz 4 gałki. Każdy kanał ma osobną regulację głośności czy dwie mniejsze służą do regulacji wskaźnika?

• #7 17 Wrz 2010 09:51
    1047476
    Usunięty  
  • #8 17 Wrz 2010 21:48
    drzasiek
    Specjalista - Mikrokontrolery

Witam, konstrukcja bardzo stylowa i przemyślana.
    Napisałeś:
    Wszystkie cześć są nowe, a zdobycie ich okazało się trochę trudniejsze niż myślałem. Szczególnie w przypadku kondensatorów 82 i 51 pF.

Co to znaczy że było trudne?
    Wpisując w google kondensator 82pF albo 51pF aż roi się od sklepów wysyłkowych..

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME