Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung LE46C530 czy LE46B550

Vorphalac 16 Wrz 2010 22:06 3431 3
  • #1 16 Wrz 2010 22:06
    Vorphalac
    Poziom 7  

Witam.
    Mam zamiar kupić TV mniej więcej w przedziale ok 3 tys. Zainteresowały mnie dwie propozycje SAMSUNGA: LE46C530 i LE46B550. Nie jestem aż takim specjalistą w dziedzinie RTV i proszę o pomoc, który byłby lepszy. Oba są w podobnym przedziale cenowym i zaznaczam że TV będzie służyć tylko do "domowego" użytkowania, nie będzie podłączana konsola, wyłącznie telewizja cyfrowa i DVD. Zależy mi głównie na FullHD, dobrym dźwięku i portu USB. Z góry wielkie dzięki za radę przy wyborze. Pozdrawiam

• #2 17 Wrz 2010 08:10
    Iceman31
    Poziom 20  

Do tego do czego go chcesz, nie ma znaczenia który weźmiesz. W Twoim przypadku to kwestia ceny wyłącznie.

• #3 17 Wrz 2010 08:49
    Basdoctor
    Poziom 13  

Polecam modele z serii 6xx (np. Samsung LE46B650). Jest to nowsza linia.
    A jeśli nie chcesz przekroczyć 3000, to może troszkę mniejszą przekątną. Należy pamiętać że im większy ekran, tym większe piksele widoczne w postaci gradacji obrazu. Zakup telewizora 46'' ma zasadność tylko w wypadku pokoju o dużym metrażu (w tym wypadku około 40m2). Minimalna odległość od telewizorka LCD HD, to trzykrotna przekątna ekranu. Zmniejszając ten dystans będziesz widział piksele na ekranie a to paskudzi cały efekt i psuje frajdę z oglądania. Szczególnie jest to dokuczliwe przy sygnałach z TV analogowej i DVD.

• #4 30 Wrz 2010 19:20
    Vorphalac
    Poziom 7  

Poszedłem za radą i próbuje znaleźć B650-tkę ale bardzo trudno już ją zdobyć, proponowano mi serię C650 ale trochę dają mi do myślenia więcej negatywnych opinii na temat tego modelu - szczególnie jeżeli chodzi o jakość dźwięku, co dla mnie jest ważnym kryterium wyboru. Ktoś posiada ten model i może go obiektywnie ocenic? Czy ewentualnie szukać czegoś innego ?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme