X

goclever 5040 mapa europy

18 Sep 2010 13:42 CEcezarylg1
  • #1 18 Sep 2010 13:42
    cezarylg1
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    W jaki sposób można zdobyć mapę europy do goclever 5040,czy są może jakieś darmowe?pozdrawiam Cezary
  • #2 18 Sep 2010 18:22
    Pontikos
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Z tego co sie orientuje, niema offline-owej darmowej mapy na Windows CE.
  • #3 02 Oct 2010 16:48
    Novile
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    Najlepsza jest do tej nawigacji Mapa Europy :spoko: AM(Auto Mapa).Ja używam wersji 6.5.Kolego oryginalne oprogramowanie Via 3.0(mam na myśli Mapę Polski) jest wg.mnie kiepskie :not: .Sprawdzałem w mojej okolicy to pokazuje mi miejscowości poprzesuwanie 20 km względem rzeczywistego położenia geograficznego :roll: .Zrezygnowałem zatem z tego oprogramowania i zastosowałem AM EU.Jest dokładna i bardzo dobrze współpracuje z Gocleverem 5040.Nic nie trzeba odblokowywać, jedynie zainstalować AM na karcie microSD i przestawić Patcha w Menu.Polecam :!: .Przejechałem tak już 3 000 km.Wszystko działa idealnie 8-) .Sprawdzałem też iGO 8 ale GC 5040 jest trochę za słaba do niego i trzeba wyrzucać "speedcamy" aby to dobrze chodziło. :sm31:
  • #4 02 Oct 2010 18:32
    Pontikos
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Kolego - na tym Forum NIE TOLERUJEMY piractwa - wez to pod uwage piszac posty, bo mozesz zaliczyc blokade...

Poza tym, Twoj post JEST NIE NA TEMAT - Kolega pytal o DARMOWA mape, a Automapa XL EUropa jest PLATNA!
  • #5 02 Oct 2010 19:29
    Novile
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    Pontikos wrote:
    Kolego - na tym Forum NIE TOLERUJEMY piractwa - wez to pod uwage piszac posty, bo mozesz zaliczyc blokade...

Poza tym, Twoj post JEST NIE NA TEMAT - Kolega pytal o DARMOWA mape, a Automapa XL EUropa jest PLATNA!

Coś chyba źle zrozumiałeś,żadnego piractwa tu nie widzę.Mam legalną Auto Mapę.Może chodzi ci o słowo Patch(Patch map-czy jakoś tak .Nie mogę teraz sprawdzić, bo nie mam przy sobie Urządzenia)?Tak się nazywa funkcja w Menu Goclever 5040 która umożliwia współpracę urządzenia z różnymi mapami.Nie chodzi tu o "patchowanie "pirackich wersji map ani o "crakowanie".

Faktycznie nie doczytałem-Auto mapa jest płatna.Jeżeli chodzi o to, to racja.
  • #6 02 Oct 2010 19:58
    marek216

Level 43  
    Helpful post? (0)
    Regulamin jest napisany po polsku - radzę się z nim zaprzyjaźnić.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products