Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Który telewizor philipsa wybrać

lukash811 20 Wrz 2010 18:14 1291 9
  • #1 20 Wrz 2010 18:14
    lukash811
    Poziom 8  

Witam! Zastanawiam się nad zakupem telewizora firmy Philips, o wielkości ekranu 40". Wybrałem 3 modele, ktorych rozbieżność cen nie jest zbyt wielka, dlatego też nie wiem który wybrać, ponieważ nie znam się zbytnio na sprzęcie RTV, a wszelkie opisy nie są tak cenne jak opinie posiadaczy oraz osób znających się na tym. Modele które wybrałem to 40PFL7605 / 7664 / 8664. Bardzo proszę o pomoc w wyborze. Pozdrawiam

• #3 20 Wrz 2010 22:39
    lukash811
    Poziom 8  

ok, dziękuję :) a mógłby mi ktoś jeszcze wyjaśnić różnice między tymi modelami?

• #4 21 Wrz 2010 06:12
    DROPKICK
    Poziom 13  

7605 to model na rok 2010, pozostałe dwa to modele na rok 2009. Dokładniejszych danych trzeba poszukać w specyfikacji na stronie producenta.

• #5 21 Wrz 2010 09:54
    lukash811
    Poziom 8  

niestety, model 7664 odpada, gdyż nie jest wyposażony w technologię AmbiLight, a dobrze by było, gdyby telewizor w taką był wyposażony. A więc proszę o pomoc w dokonaniu wyboru pomiędzy modelem 8664 i 7605, lub polecenie mi innego, w cenie ok. 4000. Pozdrawiam :)

• #6 22 Wrz 2010 15:49
    Ekspert_Philips
    Poziom 12  

Lukash811,
    proponuję pozostać przy Philips, tylko ta marka ma funkcję Amblilight. Z dostępnych modeli polecam 40PFL7605H/12. Jest on wyposażony w Ambilight Sprctra 2. Oznacza to, że światło jest emitowane z obydwu stron telewizora, a każda ze stron niezależnie od siebie reaguje na obraz wyświetlany na ekranie. Telewizor ma 40", obraz FullHD oraz ekran LCD 100 Hz. Dodatkowo telewizor wyposażony jest w funkcję NetTV (usługi internetowe na ekranie telewizora) i WiFi ready. Co o tym myślisz?

• #7 22 Wrz 2010 16:41
    DROPKICK
    Poziom 13  

Iceman31 czytając wypowiedź Ekspert_Philips wywnioskowałem, że tylko PHILIPSY posiadają funkcje Amblilight. W całej jego wypowiedzi nie znalazłem stwierdzenia że PHILIPS jako jedyny posiada FullHD czy 100Hz.
    lukash811 poszukuje telewizora z funkcją Amblilight, więc jeżeli PHILIPS jako jedyny to posiada to nie jest realne zaproponowanie innej marki.

• #8 22 Wrz 2010 18:01
    Iceman31
    Poziom 20  

DROPKICK napisał:
    Iceman31 czytając wypowiedź Ekspert_Philips wywnioskowałem, że tylko PHILIPSY posiadają funkcje Amblilight. W całej jego wypowiedzi nie znalazłem stwierdzenia że PHILIPS jako jedyny posiada FullHD czy 100Hz.

Nie o to mi akurat chodziło. Przeczytaj wszystkie wypowiedzi kolegi eksperta w różnych tematach. Marketingowa papka którą można przeczytać biorąc do ręki ulotki reklamowe. W wypowiedzi zdanie jest tak sformułowane , ze jakoby sugeruje iż te 100 HZ i Full HD to jakiś rarytas. Na dzień dzisiejszy to już taki "mały standard".

• #9 22 Wrz 2010 19:43
    DROPKICK
    Poziom 13  

Iceman31 napisał:

Nie o to mi akurat chodziło. Przeczytaj wszystkie wypowiedzi kolegi eksperta w różnych tematach. Marketingowa papka którą można przeczytać biorąc do ręki ulotki reklamowe. W wypowiedzi zdanie jest tak sformułowane , ze jakoby sugeruje iż te 100 HZ i Full HD to jakiś rarytas. Na dzień dzisiejszy to już taki "mały standard".
    W takim razie to coś innego, nie znam innych wypowiedzi, za krótko jestem na forum. A kolega na pewno ma coś wspólnego z tą marką, bo sam "nick" coś o tym mówi :D
    Nie robiąc więcej OT, to niestety dla zainteresowanego pozostaje PHILIPS, jak kto woli, mi osobiście nie podoba się to oświetlenie, do tego trzeba mieć równą białą ścianę, telewizor musi wisieć na ścianie, a ja osobiście nie znoszę białych ścian.

• #10 25 Wrz 2010 11:10
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

jak chcesz kupić tylko lampki z tyłu nie rozmawiajac o jakosci i wyposażeniu - to ok. Chociaż osobiście telewizor traktuję jako źródło extra dobranej jakości obrazu .
    Żeby się przekonać co jest wart model - to musisz podać jakie masz warunki w pokoju i jakie oczekiwania.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme