Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak naprawić podnośnik hydrauliczny

piotrf6 02 Paź 2010 13:05 17153 7
  • #1 02 Paź 2010 13:05
    piotrf6
    Poziom 15  

Witam forumowiczów. Mam pytanie. Jak naprawić podnośnik hydrauliczny? W obudowie jest dziurka o średnicy 8mm. Czy ma ona być szczelnie zatkana, którędy nalać oleju ( pewnie Hipol ) ? Jak później go odpowietrzyć? Szukałem na elektrodzie , niby są podobne opisy, ale żaden opisywany podnośnik nie miał dziury w obudowie . Może ktoś mi poradzi jak to zrobić , bo szkoda wyrzucić , a może już nic nie da się zrobić, wtedy złom. Załączam zdjęcie podnośnika
    jak naprawić podnośnik hydrauliczny

• #3 02 Paź 2010 13:20
    emeryt2
    Poziom 42  

W wojska , jak szedł do utylizacji wykownywało sie takie otwory.

• #4 02 Paź 2010 17:21
    piotrf6
    Poziom 15  

Witam. To nie żart. Taki znalazłem. I chodzi o to jak go uruchomić. Zalać cały i zaspawać ,bo tłoczek jest dobry. Jak chciałbym żartować to pewnie napisał bym dowcip. Proszę o rady. Gdzie nalewa się olej i jak się odpowietrza. Może ktoś wie jak to naprawić .

• #6 07 Paź 2010 21:42
    piotrf6
    Poziom 15  

Witam. Dzięki za zainteresowanie. A ile się wlewa tego oleju? czy do poziomu dziurki? W tej dziurce nie widzę gwintu, chyba,że zrobię gwintownikiem. Czy może być olej HIPOL (przekładniowy)?

• #8 08 Paź 2010 23:15
    toku74
    Poziom 31  

olej hydrauliczny do wysokości otworu, a oryginalnie otwór był zaślepiany gumowym korkiem, podobnym do tych jak dawno temu stosowano w drzwiach 125P zamiast listew. ale na pewno coś dobierzesz.
    ps. jak się nie myle to niemiecka starsza konstrukcja lewara

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME