Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

jak naprawić podnośnik hydrauliczny

piotrf6 02 Paź 2010 13:05
  • #1 02 Paź 2010 13:05
    piotrf6
    Poziom 15  

Witam forumowiczów. Mam pytanie. Jak naprawić podnośnik hydrauliczny? W obudowie jest dziurka o średnicy 8mm. Czy ma ona być szczelnie zatkana, którędy nalać oleju ( pewnie Hipol ) ? Jak później go odpowietrzyć? Szukałem na elektrodzie , niby są podobne opisy, ale żaden opisywany podnośnik nie miał dziury w obudowie . Może ktoś mi poradzi jak to zrobić , bo szkoda wyrzucić , a może już nic nie da się zrobić, wtedy złom. Załączam zdjęcie podnośnika

jak naprawić podnośnik hydrauliczny

• #3 02 Paź 2010 13:20
    emeryt2
    Poziom 42  

W wojska , jak szedł do utylizacji wykownywało sie takie otwory.

• #4 02 Paź 2010 17:21
    piotrf6
    Poziom 15  

Witam. To nie żart. Taki znalazłem. I chodzi o to jak go uruchomić. Zalać cały i zaspawać ,bo tłoczek jest dobry. Jak chciałbym żartować to pewnie napisał bym dowcip. Proszę o rady. Gdzie nalewa się olej i jak się odpowietrza. Może ktoś wie jak to naprawić .

• #6 07 Paź 2010 21:42
    piotrf6
    Poziom 15  

Witam. Dzięki za zainteresowanie. A ile się wlewa tego oleju? czy do poziomu dziurki? W tej dziurce nie widzę gwintu, chyba,że zrobię gwintownikiem. Czy może być olej HIPOL (przekładniowy)?

• #8 08 Paź 2010 23:15
    toku74
    Poziom 30  

olej hydrauliczny do wysokości otworu, a oryginalnie otwór był zaślepiany gumowym korkiem, podobnym do tych jak dawno temu stosowano w drzwiach 125P zamiast listew. ale na pewno coś dobierzesz.
    ps. jak się nie myle to niemiecka starsza konstrukcja lewara

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty