Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wysylanie paczki z USA do Polski - wybor dostawcy i uslugi

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Wysylanie paczki z USA do Polski - wybor dostawcy i uslugi
Autor
Wiadomość
c4r0
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: 3miasto

Post#1 Post autora tematu 05 Paź 2010 22:00   

Wysylanie paczki z USA do Polski - wybor dostawcy i uslugi

Witam :D
Stanalem przed problemem wyslania paczki z USA do Polski. Moje pytanie jest skierowane do ludzi, ktorzy takie paczki wysylaja i maja ten proceder dobrze obeznany. Otoz, jak wiadomo jest to dosc droga impreza, i mozliwosci jest wiele. Jak najlepiej wyslac taka paczke? Na jakims super ubezpieczeniu mi specjalnie nie zalezy, bardziej zalezy mi na tym zeby paczka nie szla dwa miesiace tylko byla w Polsce najlepiej w ciagu tygodnia albo dwoch, no i im tansza przesylka tym lepiej :D Paczka bedzie wazyla pewnie jakies 2-3kg. Oplaca sie interesowac kurierami (UPS, FedEx, moze inne?), czy postawic raczej na zwykla poczte (USPS)? Powtarzam, ze pytanie jest skierowane do osob ktore wysylaja paczki tego typu i maja jakies sensowne wskazowki. Prosze sie nie fatygowac z odpowiedziami typu "idz na strony internetowe kurierow i sobie wybierz usluge".
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Paź 2010 22:00   

Powrót do góry

_Marian_
Poziom 14
Poziom 14

Post#2 05 Paź 2010 23:54   

Re: Wysylanie paczki z USA do Polski - wybor dostawcy i uslu

Skontaktuj się z firmą polamer.
http://www.polamerusa.com/

Są najbardziej znaną firmą zajmującą się przesyłkami z USA. Są przy tym tani i prowadzą kompleksową obsługę.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Paź 2010 23:54   

Powrót do góry

c4r0
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: 3miasto

Post#3 Post autora tematu 06 Paź 2010 00:05   

Hmm, ciekawa firma, ale ja jestem w okolicach Los Angeles i oni chyba nie obsluguja tego rejonu :( Ale dzieki za info.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Paź 2010 00:05   

Powrót do góry

gabik001
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: KORD/EPKK

Post#4 06 Paź 2010 04:32   

Polecam pocztę amerykańską - wychodzi najtaniej. Fedeksy czy jupiesy to droga impreza jeżeli chodzi o szybką przesyłkę. No niestety w LA nie ma ma ani DoMa ani Polameru a szkoda...
Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Wysylanie paczki z USA do Polski - wybor dostawcy i uslugi
Strona 1 z 1