FAQ | Points | Add... | Recent posts | Search | Register | Log in


Wyświetlacz TID Astra 94


Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Auto Electronics and Electrical -> Wyświetlacz TID Astra 94
Author
Message
futer
Poziom 2
Poziom 2


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 4

Post#1 Post from the author of the topic 21 Sep 2004 22:00   

Wyświetlacz TID Astra 94


Witam.Mam Astrę 1.6 z 94 roku
Wczoraj spaliła mi się żarówka w wyświetlaczu TID nad radiem wiec dzisiaj postanowiłem wymienić i wszystko poszło ok tylko po załorzeniu zarówki wyświetlacz zgasł tzn. po włączeniu radia wyświetlacz pozostaje ciemny, tak samo po uruchomieniu samochodu, żarówki zapalaja się dopiero po włączeniu świateł. Wyjąłem obie żarówki i włożyłem nowe palą się dopiero po włączeniu świateł.Sprawdziłem kod usterek TID-a i pokazał 171 co z tym fantem zrobić, niby wszystko gra a jednak nie do końca.
Chciałbym nadmienić że potencjometr regulacji oświetlenia jest sprawny i nie mam go skręconego na zero. Kod usterki TID-a 171 to czujnik temperatury zewnętrznej wymieniłem miesiąc temu bo pokazywał 50-70 stopni, więc już sam nie wiem o co chodzi może coś się spaliło tylko co?
Niestety przegląd przewodów nic nie dał nawet wyjąłem radio też nic czy może pomóc odłączenie akumulatora może poszedł jakiś błędny sygnał już sam nie wiem może jakiś bezpiecznik tylko który w skrzynce pod kierownicą wszystkie są ok. Aha wyświetlacz też nie zapala się po przekręceniu kluczyka w stacyjce, tylko po zapaleniu świateł, pomóżcie chłopaki proszę, bo już mi ręce opadają.
pozdrawiam
Marcin
Back to top
   
Google

Google Adsense


Post# Post from the author of the topic 21 Sep 2004 22:00   





Back to top
   
pelek
Poziom 16
Poziom 16


Joined: 25 Nov 2003
Posts: 306

Post#2 22 Sep 2004 21:08   

Re: Wyświetlacz TID Astra 94


rozbierz wyświetlacz i zobacz czy ci się nie spaliła jedna ze ścieżek.jeżeli żarówki wymieniałeś na włączonym wyświetlaczy mogłeś zrobić zwarcie
Back to top
   
Google

Google Adsense


Post# 22 Sep 2004 21:08   





Back to top
   
prokopcio
Poziom 22
Poziom 22


Joined: 21 Dec 2004
Posts: 1598
Location: Grodków

Post#3 13 Nov 2006 23:52   

Re: Wyświetlacz TID Astra 94


Witam.
Dołączę się do tematu...
Co trzeba zrobić, żeby prawy wyświetlacz z powyższej fotki pokazywał temperaturę a nie kreski? Gdzie podpiąć czujnik i jaki typ ?
Back to top
   
Google

Google Adsense


Post# 13 Nov 2006 23:52   





Back to top
   
Mihó
Poziom 21
Poziom 21


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 1168

Post#4 14 Nov 2006 21:25   

Re: Wyświetlacz TID Astra 94


http://corsa.ja.pl/forum/viewtopic.php?t=5662
Back to top
   
januszk20
Poziom 9
Poziom 9


Joined: 03 Nov 2006
Posts: 36
Location: Kraków

Post#5 14 Nov 2006 22:12   

Re: Wyświetlacz TID Astra 94


Czujnik temperatury do 2i 4 każdy z opla
Back to top
   
Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Auto Electronics and Electrical -> Wyświetlacz TID Astra 94
Page 1 of 1
Similar topics
Vectra B - Migający wyświetlacz TID (3)
Jak naprawić wyświetlacz TID ? (1)
Vectra B 97 - jaki wyświetlacz TID? (4)
TID Astra (6)
Opel astra F wyświetlacz MID zamiast tid nie działa... (14)
Wyświetlacz TID w Opel Astra F. Gaśnie gdy zapalam światła.. (21)
TID wyświetlacz opel astra f (5)
Wyświetlacz TID w Astra F (3)
wyswietlacz TID Opel astra (10)
Wyświetlacz Opel AstraF (DID,TID) (2)

Page generation time: 0.086 seconds


FAQ || Administrator || Moderators || Widgets and banners || Contact
elektroda.pl topic RSS feed 
opony