X
  • #1 09 Oct 2010 22:07
    theded
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    Moja babcie wprowadza sie do nowego mieszkania i trzeba tam kupic kuchnie. Gazu niestety nie ma wiec obowiazkowo kuchenka elektryczna. Poczytalem co nieco i wstepnie sprecyzowalem potrzeby:

Kuchenke indukcyjna z piekarnikiem, 4 palniki, 60cm szerokosci. Łatwa obsługa- odpadaja przyciski dotykowe- musza byc klasyczne galki. Mile widziane jakies zabezpieczenie zeby sie wylaczala gdy np cos wykipi. Nie ma jeszcze innych mebli w kuchni wiec kolorystyka dowolna ale mi podoba sie mieszkanka dymionego szkla i szczotkowanego aluminium. Co do ceny to nie mamy jakiejs okreslonej kwoty- na razie chce wybadac o jakich sumach mowa.

Jesli co jakies tematy, nie koniecznie na tym forum to prosze o linki. Gdzie warto kupic taka kuchenke, ktorzy producenci sa najlepsi, czgo unikac itp. Wszystkie rady mile widziane bo nie znalzlem nic konkretnego
  • #2 11 Oct 2010 19:06
    skryn
    Admin grupy AGD
    Helpful post? (0)
    theded wrote:
    Moja babcie wprowadza sie do nowego mieszkania i trzeba tam kupic kuchnie. (...)
    Kuchenke indukcyjna z piekarnikiem, 4 palniki, 60cm szerokosci. Łatwa obsługa- odpadaja przyciski dotykowe- musza byc klasyczne galki.

Zapomnij o takim sprzęcie dla Babci, bo nikt takiego nie produkuje (wytłuszczone drukiem w cytacie).
  • #3 11 Oct 2010 19:44
    theded
    Level 14  
    Topic author Helpful post? (0)
    Znalazlem kuchenke Amica 601IE3.464TaYKDpOg XxLTo view the material on this forum you must be logged in. spelnia moje wszystkie wymogi, jak jest z jakoscia?
  • #4 11 Oct 2010 23:50
    zwykły człek
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Tu masz wszystko co jest na chwilę obecną: To view the material on this forum you must be logged in.
  • #5 13 Oct 2010 13:31
    LLeszeKK
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    ja też szukam czegoś takiego, chociaż myślałem o czymś do zabudowy. Ale te tutaj modele w linku wydają się rozsądne, cena też. dodatkowo - Klasa A+ w Amice chyba mnie przekonała.
  • #6 15 Oct 2010 11:00
    theded
    Level 14  
    Topic author Helpful post? (0)
    Tez wzialem amice, za kilka dni bede ja mial wiec podziele sie opinia.
  • #7 15 Oct 2010 18:09
    zwykły człek
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Cieszę się że mogłem pomóc ;).
  • #8 15 Oct 2010 18:59
    skryn
    Admin grupy AGD
    Helpful post? (0)
    Mowa była w temacie o kuchni indukcyjnej dla starszej osoby. Plus piekarnik.
    Takiego sprzętu jeszcze nikt nie wyprodukował (w założeniu Autora tematu), więc nic nie pozostaje mi innego, jak usunięcie tematu z Forum.
    Linki dotyczą sprzętu wolnostojącego
  Search 4 million + Products
Browse Products