Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Ariva 100E problem z wgraniem listy kanałów

Wito 156 09 Paź 2010 23:31
  • #1 09 Paź 2010 23:31
    Wito 156
    Poziom 6  

Witam mam pytanie wgrałem do arivy 100 e nowe oprogramowanie i chciałem wgrać listę tnk przez usb ale jej nie widzi.Postępowałem według instrukcji ale bez rezultatu!

• #2 10 Paź 2010 06:59
    rserej
    Poziom 18  

Trochę mało informacji,nie widzi listy,czy nie widzi urządzenia podłączonego do usb?Jeśli nie widzi urządzenia,to inny soft trzeba wgrać najlepiej ze strony producenta.Począwszy od wersji oprogramowania 1.06B2 odbiorniki zostały wyposażone w funkcję FastScan,krótko mówiąc sam możesz przeskanować niebo i daną platformę.Można też wgrać za pomocą kabelka RS232 Null Modem.Lista musi być z odpowiednim typem pliku (ABS).Na początek jednak może trochę informacji jaki soft jest wgrany i jaka lista nie wchodzi.

• #3 10 Paź 2010 09:43
    Wito 156
    Poziom 6  

Witam wgrałem najnowszy zalecany soft ze strony producenta i poszło bez problemu i chciałem wgrać liste tnk ze strony producenta ale jej nie widzi przez USB .

• #4 10 Paź 2010 09:59
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

Kolego nie widzi czego?
    Plik rozpakowany?
    Kolega wyżej też pytał a ty swoje!
    Co wgrałeś?
    Naucz się pisać czytając regulamin!

• #5 10 Paź 2010 11:00
    Wito 156
    Poziom 6  

Wgrałem ze strony fergusona soft 1.06b7.zip i to poszło bez problemu , chciałem wgrać listę kanałów na karte ale tuner widzi tylko nowe oprogramowanie a nie widzi listy knałów!

• #6 10 Paź 2010 11:06
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

Kolego to usuń ten plik i zostaw samą listę.
    Na przyszłość przeczytaj instrukcję programowania.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty