Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

VW Golf IV tdi - problem z prędkością

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Diesel -> VW Golf IV tdi - problem z prędkością
Autor
Wiadomość
Najemnik44
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post autora tematu 15 Paź 2010 17:39   

VW Golf IV tdi - problem z prędkością

Witam, mam mały problem z moim golfikiem.

Mianowicie moje autko prawie w ogóle nie chce jechać, wczesniej nie mialem tego problemu ale ostatnio to zauwazylem.

Gry ruszam i dodaję gazu to gdzieś przy 2 tysiącach obrotów włączała się sprężarka i było czuć że samochód przyśpiesza, i tu jest problem. samochód teraz zachowuje się tak jakby tej sprężarki tam nie było i nie mam pojęcia co robić, dlatego proszę was o rade, aha, od tego czasu lampka kontrolera trakcji się zapaliła i nie gaśnie w ogóle..

proszę o pomoc.

silnik to 1.9 tdi
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Paź 2010 17:39   

Powrót do góry

Przemo9826
Poziom 26
Poziom 26

Post#2 15 Paź 2010 17:45   

Re: VW Golf IV tdi - problem z prędkością

No, to trzeba by tam jakiś komputerek podłączyć....
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Paź 2010 17:45   

Powrót do góry

werall
Poziom 9
Poziom 9

Post#3 10 Lis 2010 00:39   

jedz gdzies gdzie maja komputer typu vag do vw od 50 do 100zl zalezy gdzie sprawdza ci bledy, moze byc tak ze jezdzi auto w trybie awaryjnym lub turbinka umarla ( odpukac ) bo mogla sie zatrzec lub zajechales ja na zimnym lub za goracym silniku ;)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 10 Lis 2010 00:39   

Powrót do góry

Pink_Floyd
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Szczecin

Post#4 10 Lis 2010 07:53   

Najemnik44 napisał:
Witam, mam mały problem z moim golfikiem.

Mianowicie moje autko prawie w ogóle nie chce jechać, wczesniej nie mialem tego problemu ale ostatnio to zauwazylem.

Gry ruszam i dodaję gazu to gdzieś przy 2 tysiącach obrotów włączała się sprężarka i było czuć że samochód przyśpiesza, i tu jest problem. samochód teraz zachowuje się tak jakby tej sprężarki tam nie było i nie mam pojęcia co robić, dlatego proszę was o rade, aha, od tego czasu lampka kontrolera trakcji się zapaliła i nie gaśnie w ogóle..

proszę o pomoc.

silnik to 1.9 tdi

zrób logi dynamiczne vagiem podstawowych grup mierzalnych, dynamicznie 003, 008, 011, statycznie 01,04, 07, 13, 00BS, 03BS. 011BS, bo inaczej to wróżenie z fusów tak samo jak podłaczenie auta do komputera tylko na postoju. Wrzuć potem tu logi i będzie na 100% wiadomo co mu dolega. Po pierwsze jakie oznaczenie silnika,po drugie na pompkach czy pompie ( silnik PD czy VP )?
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Diesel -> VW Golf IV tdi - problem z prędkością
Strona 1 z 1