X

VW Golf IV tdi - problem z prędkością

15 Oct 2010 17:39 NANajemnik44
  • #1 15 Oct 2010 17:39
    Najemnik44
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Witam, mam mały problem z moim golfikiem.

Mianowicie moje autko prawie w ogóle nie chce jechać, wczesniej nie mialem tego problemu ale ostatnio to zauwazylem.

Gry ruszam i dodaję gazu to gdzieś przy 2 tysiącach obrotów włączała się sprężarka i było czuć że samochód przyśpiesza, i tu jest problem. samochód teraz zachowuje się tak jakby tej sprężarki tam nie było i nie mam pojęcia co robić, dlatego proszę was o rade, aha, od tego czasu lampka kontrolera trakcji się zapaliła i nie gaśnie w ogóle..

proszę o pomoc.

silnik to 1.9 tdi
  • #2 15 Oct 2010 17:45
    Przemo9826
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    No, to trzeba by tam jakiś komputerek podłączyć....
  • #3 09 Nov 2010 23:39
    werall
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    jedz gdzies gdzie maja komputer typu vag do vw od 50 do 100zl zalezy gdzie sprawdza ci bledy, moze byc tak ze jezdzi auto w trybie awaryjnym lub turbinka umarla ( odpukac ) bo mogla sie zatrzec lub zajechales ja na zimnym lub za goracym silniku ;)
  • #4 10 Nov 2010 06:53
    Pink_Floyd
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Najemnik44 wrote:
    Witam, mam mały problem z moim golfikiem.

Mianowicie moje autko prawie w ogóle nie chce jechać, wczesniej nie mialem tego problemu ale ostatnio to zauwazylem.

Gry ruszam i dodaję gazu to gdzieś przy 2 tysiącach obrotów włączała się sprężarka i było czuć że samochód przyśpiesza, i tu jest problem. samochód teraz zachowuje się tak jakby tej sprężarki tam nie było i nie mam pojęcia co robić, dlatego proszę was o rade, aha, od tego czasu lampka kontrolera trakcji się zapaliła i nie gaśnie w ogóle..

proszę o pomoc.

silnik to 1.9 tdi

zrób logi dynamiczne vagiem podstawowych grup mierzalnych, dynamicznie 003, 008, 011, statycznie 01,04, 07, 13, 00BS, 03BS. 011BS, bo inaczej to wróżenie z fusów tak samo jak podłaczenie auta do komputera tylko na postoju. Wrzuć potem tu logi i będzie na 100% wiadomo co mu dolega. Po pierwsze jakie oznaczenie silnika,po drugie na pompkach czy pompie ( silnik PD czy VP )?
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products