Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zadanie ze statyki, kratownica.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Zadanie ze statyki, kratownica.
Autor
Wiadomość
zorro77
Poziom 10
Poziom 10

Post#1 Post autora tematu 16 Paź 2010 14:29   

Zadanie ze statyki, kratownica.

Witam mam pytanie jeśli ktoś orientuje sie w tej dziedzinie czy mógłby mi pomóc mam problem z zadaniem, gdyż nie wiem jak wyznaczyć siłe F pod kątem alfa znajdującą sie w odległości 1/3 od węzła. Wiem ze ta sile należy rozlozyć na dwie skladowe Fy i Fx ,Fx przyłożyć do osi x ,a siłę Fy obliczyc najpierw w 1/3 ,pozniej w 2/3 i odjac ,ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać ,gdyz mam doczyniena z tym pierwszy raz i nie wiem jak ja narysować.
Wyliczyć składowe moge ze wzorów:
Fx=Fcosa
Fy=Fsina

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

Moderowano przez Jasiek690:
Zadań domowych nie odrabiamy.

Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 16 Paź 2010 14:29   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Zadanie ze statyki, kratownica.
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.039 seconds

elektroda.pl temat RSS