X

Peugeot 407 problem z otwieraniem pokrywy bagażnika.

23 Oct 2010 12:47 RAradyjator
  • #1 23 Oct 2010 12:47
    radyjator
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Witam! Posiadam dziwny problem w peugeocie 407 1,6hdi sedan. Usterka ukazała się zimą zeszłego roku. Auto stało na dworze. początkowo pokrywa otwierała się normalnie z przycisku zamontowanym w cyfrze "0". Wraz z przemijającą zimą trzeba było coraz wiecej razy dusić na przycisk by ją otworzyć. Na wiosnę wszystko umarło. Nie otwiera wogóle z przycisku. Chciałbym zaznaczyć ze z pilota otwiera normalnie. Został sprawdzony przycisk, nawet podstawiony drugi, brak efektu. Podejżenie padło na skrzynkę elektryczną w bagażniku, podstawiliśmy dugą, brak efektu. Instalacja miedzy klapą a skrzynką sprawdzona komunikacja can miedzy bagażnikiem a bsi ok. Czyżby coś mogło siąść w bsi? Diagnozując centralną elektrykę błędów brak, w wartościach rzeczywistych informacja o klapie zamkniętej lub otwartej jest, zaś sygnału z przycisku brak mimo przyciskania, zwierania go na krótko itp. Co sądzicie o tej przypadłości tego auta?
  • Helpful post
    #2 23 Oct 2010 19:28
    colin555
    Level 27  
    Helpful post? (+2)
    wejdz w menu wyswietlacza

w konfiguracje > dostep do auta > odfajkuj BOOT PERMANENT LOCK
  • #3 24 Oct 2010 13:42
    radyjator
    Level 19  
    Topic author Helpful post? (+3)
    Wszystko działa jak się należy :) aż mi ręce opadły tyle się głowiłem nad tym a tu taki haczyk. Dziękuje za pomoc.
  • #4 05 Sep 2011 20:29
    mathiasso007
    Level 7  
    Helpful post? (-1)
    Witam:)Ja mam to samo w swoim i ten sam typ silnika 1.6Hdi, tu nie ma to nic do rzeczy, ale tak przytoczylem:)

Nawet zrobilem tak jak kolega wyzej napisal i dalej nie dziala;/ nie wiem co teraz robic;/ poradzcie cos! wazne:) z gory dzieki! :)
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products