Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LCD LG 37LD465 szukam opinii

mohawk90 23 Paź 2010 18:37 7180 14
  • #1 23 Paź 2010 18:37
    mohawk90
    Poziom 8  

Witam, przymierzam się do zakupu telewizora kwota tak jak za tego lgka czyli 37" obecnie dostępne jest on w neonecie i mm za 1600zl i zastanawiam się nad jego kupnem, wątpie, że w tej cenie znajdzie się coś lepszego, ale jeśli możecie to podzielcie się opiniami odnośnie tego TV, ponieważ za bardzo nie znam się na telewizorach, z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

• #2 01 Gru 2010 11:22
    Guma1975
    Poziom 13  

Witam serdecznie. Tak się składa, że się skusiłem na ten telewizor.
    Wszystko z nim ok poza słabym odwzorowaniem czerni co mnie denerwuje w nocy przy oglądaniu np ciemny scen wszystko jest na szaro. Poza tym w dzień tego nie widać a obraz po ustawieniu w/g własnego widzimisię jest dobry nawet z telewizji analogowej. Po podłączeniu do odtwarzacza HD filmy full HD rewelacyjnie się ogląda. Zdjęcia również. jeśli masz więcej pytań dawaj na guma1975(malpa)go2.pl napisz co chciałbyś sprawdzić to zrobię np kompa pod VGA i jakie wyświetli rozdz. itd pozdrawiam.

PS Dość denerwujące jest to, że jeśli odtwarzany jest mkv z DTS to na wyjście optyczne strumień nie jest przekierowywany. Podobnie jeśli jest to AC3 full 5.1 to i tak jest stereo na optycznym.

• #3 12 Gru 2010 18:40
    jarasnet
    Poziom 11  

Witam,
    też zastanawiam się nad zakupem tego modelu, w MAKRO za 1598zł. Podobno denerwującą wadą jest tzw. buczenie końcówki mocy.
    http://www.ceneo.pl/;0158680177-10.htm
    Jak wygląda kwestia jakości wykonania? Czy odtwarza avi(divx) przez usb?
    Podobno radzi sobie z mkv?

• #4 26 Gru 2010 15:36
    leinad86
    Poziom 8  

Witam od niedawna jestem posiadaczem tego cuda ;)

Sprzęt jest adekwatny do ceny. Spokojnie można inwestować. Poprzez złącze USB radzi sobie z wieloma formatami m.in. DIVX oraz MKV dzięki czemu filmy w HD z dysku jak najbardziej działają ;)
    A kolejnym plusem to fakt że czyta napisy do filmów.

• #5 27 Gru 2010 22:12
    gierone
    Poziom 2  

tez jestem zainteresowany opiniami o tym tv, czyta polskie napisy do filmów z usb? jak z jakościa u LG?

• #6 03 Sty 2011 18:51
    + + + jesus + + +
    Poziom 11  

Jakość wykonania nie pozostawia niedosytu, wszystko jest tak jak być powinno. Choć muszę przyznać, że póki co jeszcze nie wiem od czego zależy to czy napisy będą wyświetlane czy też nie, oczywiście mówię o plikach *.txt.

• #7 12 Sty 2011 15:19
    maxsp2
    Poziom 10  

Dobry wybór LG 37LD465 jest to następca 37LD450 i ma wsparcie dla odtwarzania DivX HD i MKV za pomocą portu USB full HD i 4 ms szybkość matrycy i do tego niezły wygląd.

• #8 27 Sty 2011 22:44
    gierone
    Poziom 2  

Witam, zakupiłem ten model i jak najbardziej polecam. Odtwarza chyba wszystkie formaty filmów przez usb poza rmvb. Jeśli chodzi o napisy to najlepiej sobie przekonwertować z .txt do .srt np ja to robie programem Subtitle Workshop trwa to 15s. a później tylko się cieszyć z braku opóźnień napisów i wczytuje każde napisy wtedy. Polecam

• #9 01 Lut 2011 14:01
    mariuz
    Poziom 32  

W moim działają mkv 720p a 1080p już nie działają. nie wiem czemu, ale mi to nie przeszkadza.

Najbardziej mi przeszkadza wada samego HDMI (nie telewizora tylko właśnie HDMI)... Znaczy sie to, że muszę oddzielnie włączać N a oddzielnie telewizor. Przez złącze SCART działało jak należy, a teraz mi rodzina głowę suszy o to :(

• #10 06 Lut 2011 22:05
    Marrcinnn
    Poziom 1  

mam pytanie co do wyjść z tyłu. Ma wyjście audio na 2 czincze tak aby podpiąć np. pod wieże?

Pozdrawiam

• #12 22 Lut 2011 19:52
    jarasnet
    Poziom 11  

Kupiłem i faktycznie buczy. Ale nie na tyle by to jakoś przeszkadzało. Jakość wykonania dobra, ale otwory w podstawie i w telewizorze wykonane beznadziejnie.
    Nie ma spasowania, otwory wykonane nie współosiowo prze co zrywają gwint śrub mocujących. Obsługa, menu, pilot, bez zarzutów.

• #13 18 Sie 2011 21:05
    Guma1975
    Poziom 13  

Dodam jeszcze 3 grosze przez VGA z kompa działa wszystko poza full_hd poprzez analog jest tylko pół obrazu reszta ok. no i ta szarość nocą i brak dts mogliby to przynajmniej przesłać strumień na optyk tv lipa moim zdaniem

• #14 13 Lut 2012 22:14
    zoniek.b
    Poziom 1  

mam pytanie czy ten tv ma głowice DVB-C i można na nim będzie oglądać cyfrową tv kablową?

• #15 14 Lut 2012 11:06
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Wykopaliska!
    TV LCD LG 37LD465 szukam opinii

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME