Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nawigacja Mio Moov 200 - automapa 6.6

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Urządzenia Mobilne -> Nawigacje Software -> Nawigacja Mio Moov 200 - automapa 6.6
Autor
Wiadomość
Mariusz448
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Poznań

Post#1 Post autora tematu 26 Paź 2010 14:56   

Nawigacja Mio Moov 200 - automapa 6.6

Mam nawigacje jak w opisie z Mio Pocket i automapą 5 zainstalowałem automapę 6.6 i niestety nie chce działać. Gdy wchodzę poprzez total commandera na kartę SD i chce odpalic automapę wyskakuje komunikat "Cannot find 'wm5am' (or one of its components).Make sure the path and filename are correct and that all the required libraries are available."

Nie wiem co robic automapa mam zainstalowana na karcie. Nie wiem tez jak i gdzie zmienic sciezke do ikony automapy na glownym pulpicie? :/
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Paź 2010 14:56   

Powrót do góry

Pontikos
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Łódz

Post#2 26 Paź 2010 17:26   

Re: Nawigacja Mio Moov 200 - automapa 6.6

plik uruchamiajacy Automape na Windows CE 5.0, ktory powinien byc w folderze "Automapa EU", to wceam.exe - i do takiego tez pliku powiniem prowadzic link z menu.

Zmodyfikuj wiec sciezke - jak to zrobic, masz w instrukcji MioPocket :)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Urządzenia Mobilne -> Nawigacje Software -> Nawigacja Mio Moov 200 - automapa 6.6
Strona 1 z 1