Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV 40-42'' za rozsądną cenę

nikielsz 26 Paź 2010 20:03 1183 6
  • #1 26 Paź 2010 20:03
    nikielsz
    Poziom 2  

Witam,

Noszę się od jakiegoś czasu z zamiarem kupna TV. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie dlatego proszę o pomoc.

Odnośnie moich wymagać. Odległość od Tv około 3-3,5 metra, pokój 4,4 na 5m, okna z dwóch stron, mocne nasłonecznienie choć Tv ma stać w rogu pod oknami więc na niego bezpośrednio świecić nie będzie. Ma służyć do odbioru cyfrowego polsatu z kanałami hd i czasem do dvixa i tylko tyle, żadnych gier. Oglądam zarówno sport tj.siatkówkę jak i programy typu TVN 24 czy filmy więc Tv powinien być wszechstronnie uzdolniony:) Odnośnie moich wymagać, nie musi mieć zbędnych gadżetów typu internet czy wifi do tego jest laptop. Przydało by się na pewno wejście usb, polskie napisy. Z tego co się zdążyłem zorientować w związku z dużym nasłonecznieniem raczej tv z matową matrycą, oczywiście full hd.
    Jak widzicie nie mam jakiś niesamowitych wymagać dla mnie Tv ma mieć dobrą jakość obrazu i dźwięku, bez zbędnych gadżetów. Podobnie jeśli chodzi o pobór mocy nie musi być jakiś niesamowicie oszczędny to nie lodówka a wydanie 200-300 zł więcej które zwrócą mi się po 10 latach to nie dla mnie.
    Odnośnie wielkości, wole Tv większy niż mniejszy. Obecnie mam CTR 32 cale w formacie 4:3 i jest tak w sam raz wiec chyba 40-42 a może ciut większe będę brał pod uwagę co doradzicie. Czy plazma czy lcd czy led powiem szczerze nie pojęcia nie mam jakiegoś zboczenia które na starcie odrzuca któryś rodzaj czy producenta .
    Kwota do wydania 2500-3500zł jest dość mobilna tzn. jeśli będzie warto to mogę o 500 ją podnieść.

• #2 26 Paź 2010 20:54
    Foxtrott
    Poziom 33  

LE40b550 rozsądna cena , możliwość odtwarzania divx , mkv , sam posiadam 2 szt w domu i jestem naprawdę zadowolony , do kina domowego lepsza nowa plazma , codzienne zwykłe użycie to co napisałem

• #3 26 Paź 2010 21:03
    nikielsz
    Poziom 2  

Miałem go na oku, z przedziału 2k nic lepszego raczej nie ma. Ale szukam czegoś z nieco wyższej półki. Przydało by się 100 Hz i jak pisałem chyba jednak matowa matryca jest dla mnie będzie lepszą opcją.

• #4 27 Paź 2010 06:07
    Iceman31
    Poziom 20  

Jak chcesz z "nieco wyższej półki" to Samsung LE40C650.
    Bardzo dobrze chodzi na sygnale cyfrowym a matryca pomimo iż nie jest matowa dobrze radzi sobie nawet przy nasłonecznionym pokoju. A jak TV ustawisz naprzeciw okna to nic Ci nie pomoże... czy to będzie mat czy lustro. Mocne słońce to mocne słońce.

• #6 27 Paź 2010 21:34
    wroblo89
    Poziom 8  

polecam samsunga ale model 40c630.prawie niczym sie nie różni od 650 a jest tańszy.

• #7 27 Paź 2010 23:17
    czesm
    Poziom 8  

Mam C650, nie mam żadnych "ale", fajny telewizorek za ok 2500 PLN.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme