Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Montaż drążków kierowniczych Honda Accord V CC7 94r

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Montaż drążków kierowniczych Honda Accord V CC7 94r
Autor
Wiadomość
YelloneK
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 29 Paź 2010 13:08   

Witam, ostatnio zabrałem się za wymianę drążków kierowniczych, kupiłem drążki marki 555, stare drążki były zabezpieczone taką podkładką zabezpieczającą jak na załączonym niżej obrazku. Nowe drążki 555 nie mają tej podkładki a przykręca się je kluczem 18. Niestety przy demontażu trochę "rozklepałem" stare podkładki a nawet w manualu pisze żeby je wymienić, tylko gdzie takie dostać? Słyszałem też że montuje się drążki na klej, pomyślałem żeby je dokręcić na kleju do gwintów LOCTITE 270 , zależy mi aby to porządnie zabezpieczyć, nawet trwale bo z układem kierowniczym niema żartów, jak myślicie czy na tym kleju będzie trzymać i gdyby jeszcze starymi podkładkami zabezpieczyć?

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Paź 2010 13:08   

Powrót do góry

pioart
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Poznań

Post#2 29 Paź 2010 13:33   

Re: Montaż drążków kierowniczych Honda Accord V CC7 94r

Witam
Podkładki powinny być zawsze nowe , ale … . Pewnie kupisz w serwisie / tego nie wiem / . Co do kleju to proponowany przez Ciebie jest za mocny , użyj słabszego niebieskiego , bo będziesz miał /po jakimś czasie/ problem z demontażem tego drążka .
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Paź 2010 13:33   

Powrót do góry

YelloneK
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 Post autora tematu 29 Paź 2010 13:42   

Re: Montaż drążków kierowniczych Honda Accord V CC7 94r

Bardziej się obawiam o to żeby się czasem nie popuściły te drążki, dlatego chcę użyć mocnego kleju, a czy będę miał problem przy ponownym demontażu to nie wiem, drążki się tak szybko nie zużywają, może do tego czasu sprzedam samochód a jeśli nie to po podgrzaniu ten klej powinien puścić, co do podkładek to do najbliższego serwisu Hondy mam 50km także mi się to nie widzi, myślałem też o zastosowaniu podobnej podkładki DIN 462, tylko ten ząbek zabezpieczający wydaje mi się za krótki i w ogóle gdzie kupić taką podkładkę i drogie one są?
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Montaż drążków kierowniczych Honda Accord V CC7 94r
Strona 1 z 1