Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 29 Paź 2010 13:08
    YelloneK
    Poziom 2  

Witam, ostatnio zabrałem się za wymianę drążków kierowniczych, kupiłem drążki marki 555, stare drążki były zabezpieczone taką podkładką zabezpieczającą jak na załączonym niżej obrazku. Nowe drążki 555 nie mają tej podkładki a przykręca się je kluczem 18. Niestety przy demontażu trochę "rozklepałem" stare podkładki a nawet w manualu pisze żeby je wymienić, tylko gdzie takie dostać? Słyszałem też że montuje się drążki na klej, pomyślałem żeby je dokręcić na kleju do gwintów

LOCTITE 270

, zależy mi aby to porządnie zabezpieczyć, nawet trwale bo z układem kierowniczym niema żartów, jak myślicie czy na tym kleju będzie trzymać i gdyby jeszcze starymi podkładkami zabezpieczyć?

Montaż drążków kierowniczych Honda Accord V CC7 94r

• #2 29 Paź 2010 13:33
    pioart
    Poziom 37  

Witam
    Podkładki powinny być zawsze nowe , ale … . Pewnie kupisz w serwisie / tego nie wiem / . Co do kleju to proponowany przez Ciebie jest za mocny , użyj słabszego niebieskiego , bo będziesz miał /po jakimś czasie/ problem z demontażem tego drążka .

• #3 29 Paź 2010 13:42
    YelloneK
    Poziom 2  

Bardziej się obawiam o to żeby się czasem nie popuściły te drążki, dlatego chcę użyć mocnego kleju, a czy będę miał problem przy ponownym demontażu to nie wiem, drążki się tak szybko nie zużywają, może do tego czasu sprzedam samochód a jeśli nie to po podgrzaniu ten klej powinien puścić, co do podkładek to do najbliższego serwisu Hondy mam 50km także mi się to nie widzi, myślałem też o zastosowaniu podobnej podkładki DIN 462, tylko ten ząbek zabezpieczający wydaje mi się za krótki i w ogóle gdzie kupić taką podkładkę i drogie one są?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty