Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Renault Master 2,5D - wymiana rozrzadu

Pablos_vw 21 Lis 2010 12:28
  • #1 21 Lis 2010 12:28
    Pablos_vw
    Poziom 2  

Witam! Z zawodu jestem mechanikiem ale przyznam sie ze nigdy nie robilem diesli ! Otoz chodzi o moje autko Master 2,5D - 80km , musze wymienic rozrzad ale w sumie jedyny zaufany mechanik powiedzial mi ze dopiero za trzy tygodnie moze to zrobic , dlatego stwierdzilem ze w sumie to moze sam to zrobie ! Kolejny problem jest taki ze nigdzie nie znalazlem ksiazki napraw to tego samochodu z tym silnikiem ! Czy ktos moze mi powiedziec gdzie sa znaki i jak sie wymienia w tym silniku rozrzad ? Wiem ze jak tam jakis amortyzator i nie wiem czy tez jego wymienic czy zostawic stary , czy dopiero po zdjeciu ocenic stan i ewentualnie wymienic ? Z gory dziekuje za pomoc wszystkim a powiem szczerze ze bardzo mi na tym zalezy bo juz przesadzilem troche z przebiegiem i nie wiem jak dlugo jeszcze ten pasek wytrzyma !! Pozdrawiam :D

• #3 23 Lis 2010 21:23
    Pablos_vw
    Poziom 2  

Tak dokladnie tam jest silnik Iveco ! Mam jeszcze tylko jedno pytanie , poniewaz kupilem juz kompletny rozrzad a mam tam pasek i dwie rolki i zastanawia mnie ktora jest napinajaca i jak ja sie montuje poniewaz sie dwie takie same i zadna nie wyglada jak napinacz ! Czy mogl bys z grubsza opisac jak to bylo montowane ?? Dzieki za poprzednia odpowiedz , bardzo mi pomogla !!

• #4 26 Lis 2010 21:51
    bartuświelki
    Poziom 12  

bez różnicy którą dasz jako napinającą obie są takie same

• #5 28 Lis 2010 09:14
    bartez844
    Poziom 19  

masz nr telefonu wysil się

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty