Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

emachines em350 - uruchomienie partycji recovery.

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> emachines em350 - uruchomienie partycji recovery.
Author
Poziom 3
Poziom 3

Post#1 Post from the author of the topic 26 Nov 2010 19:38   

emachines em350 - uruchomienie partycji recovery.

Witam.

Posiadam netbook eMachines em350. Miałem problem z komputerem brak pliku hal.dll itd. Udało mi się raz uruchomić xp z pendrive'a skopiowałem wszystkie potrzebne pliki. Chciałbym teraz uruchomić tą partycję (bo nie mogę dotąd tego zrobić, bo wciśnięciu alt+f10 wszystko fajnie się otwiera naciskam "przywróć ustawienia fabryczne - pokazuję się menu, które oblicza czas wykonania operacji, i w pewnym momencie przed rozpoczęcie procesu przywracania wyskakuje error następującej treści:
Code:
ERROR:WIMsetReferenceFile:m:\d2d\images\pop010aep5p00c3142.swm

Następuje restart netbooka i wyświetla się:

Code:
BOOTMGR is missing
press alt+ctrl+delete

Dodam, że w tym momencie nie posiadam żadnego systemu operacyjnego, bo ten win z pendrive jest bardzo dziwny, zresztą wątek opisany jest tutaj: To view the material on this forum you must be logged in.

I za wszelką cenę chciałbym uruchomić tą ukrytą partycję tak aby powrócić do ustawień fabrycznych.

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 26 Nov 2010 19:38   

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> emachines em350 - uruchomienie partycji recovery.
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.045 seconds

elektroda.pl topic RSS feed