Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

MIGOMAT INVERTER MIG 285 IGBT/MMA

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> ElektroTechnika -> Elektro Spawarki i prostowniki spawalnicze -> MIGOMAT INVERTER MIG 285 IGBT/MMA
Autor
Wiadomość
mariusz-winiarcz
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 27 Lis 2010 21:04   

witam chłopaki.
zna ktoś ten migomat? przymierzam się do kupna tego urządzeni i prosił bym o jakieś wiadomopinie ości na temat tego migomatu. dzięki z góry.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Lis 2010 21:04   

Powrót do góry

mariusz-winiarcz
Poziom 2
Poziom 2

Post#2 Post autora tematu 05 Gru 2010 20:14   

Re: MIGOMAT INVERTER MIG 285 IGBT/MMA

jednak kupiłem to cacko:) myślałem że będzie pracował na średnim poziomie ,ale okazało się żę to maszyna do prac przedsiębiorczych. migomat ma potęrzną moc który zwykły uzytkownik na pewno jej nie wykorzysta. np, spawanie blachy 2mm drutem 0,8 ustawiamy maoc na 3 i posów na 4 (skala jest do 10) więkrze ustawinia palą blachę. próbowałem 8mm i jest to

Dodano po 6 [minuty]:

jednak kupiłem to cacko:) myślałem że będzie pracował na średnim poziomie ,ale okazało się żę to maszyna do prac przedsiębiorczych. migomat ma potężną moc który zwykły użytkownik na pewno jej nie wykorzysta. np, spawanie blachy 2mm drutem 0,8 ustawiamy maoc na 3 i posów na 4 (skala jest do 10) więkrze ustawinia palą blachę. próbowałem 8mm i jest to mała przekąska dla tego migomatu. mówiąc krótko sprzet warty kupna i swojej ceny. Oby tylko nie był awaryjny... tego nikt nie wie bo to przecież nowość. jeszcze raz polecam w 100% i nie dla tego że go mam, ale jest super.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Gru 2010 20:14   

Powrót do góry

mariusz-winiarcz
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 Post autora tematu 06 Sty 2011 23:27   

cześć darek, 10 styczna będę dopiero w domu to zmierzę. 604 44 8675 mój tel.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Sty 2011 23:27   

Powrót do góry

grzegorzbr2
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: ozarow

Post#4 17 Kwi 2011 21:16   

Witam Chciałbym zapytać jak się sprawuje MIG 285/MMA w praktyce, jaki ma przetop. Zamierzam zakupić migomat o podobnych parametrach, mam na oku dwa modele - MIG285MMA Magnum lub MIG260M Sherman oba mają spawanie MMA. Dużo spawam materiału o grubości 4-8mm, który z nich wybrać , proszę o opinie użytkowników tych spawarek. ----Pozdrawiam---
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> ElektroTechnika -> Elektro Spawarki i prostowniki spawalnicze -> MIGOMAT INVERTER MIG 285 IGBT/MMA
Strona 1 z 1