X

MIGOMAT INVERTER MIG 285 IGBT/MMA

27 Nov 2010 20:04 MAmariusz-winiarcz
  • #1 27 Nov 2010 20:04
    mariusz-winiarcz
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    MIGOMAT INVERTER MIG 285 IGBT/MMA
    witam chłopaki.
    zna ktoś ten migomat? przymierzam się do kupna tego urządzeni i prosił bym o jakieś wiadomopinie ości na temat tego migomatu. dzięki z góry.
  • #2 05 Dec 2010 19:14
    mariusz-winiarcz
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (+1)
    jednak kupiłem to cacko:) myślałem że będzie pracował na średnim poziomie ,ale okazało się żę to maszyna do prac przedsiębiorczych. migomat ma potęrzną moc który zwykły uzytkownik na pewno jej nie wykorzysta. np, spawanie blachy 2mm drutem 0,8 ustawiamy maoc na 3 i posów na 4 (skala jest do 10) więkrze ustawinia palą blachę. próbowałem 8mm i jest to

Dodano po 6 [minuty]:

jednak kupiłem to cacko:) myślałem że będzie pracował na średnim poziomie ,ale okazało się żę to maszyna do prac przedsiębiorczych. migomat ma potężną moc który zwykły użytkownik na pewno jej nie wykorzysta. np, spawanie blachy 2mm drutem 0,8 ustawiamy maoc na 3 i posów na 4 (skala jest do 10) więkrze ustawinia palą blachę. próbowałem 8mm i jest to mała przekąska dla tego migomatu. mówiąc krótko sprzet warty kupna i swojej ceny. Oby tylko nie był awaryjny... tego nikt nie wie bo to przecież nowość. jeszcze raz polecam w 100% i nie dla tego że go mam, ale jest super.
  • #3 06 Jan 2011 22:27
    mariusz-winiarcz
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (+1)
    cześć darek, 10 styczna będę dopiero w domu to zmierzę. 604 44 8675 mój tel.
  • #4 17 Apr 2011 21:16
    grzegorzbr2
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Witam Chciałbym zapytać jak się sprawuje MIG 285/MMA w praktyce, jaki ma przetop. Zamierzam zakupić migomat o podobnych parametrach, mam na oku dwa modele - MIG285MMA Magnum lub MIG260M Sherman oba mają spawanie MMA. Dużo spawam materiału o grubości 4-8mm, który z nich wybrać , proszę o opinie użytkowników tych spawarek. ----Pozdrawiam---
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products