Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Drukarka HP Photosmart C5280 All-in-One - potrzebny zasilacz

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Drukarka HP Photosmart C5280 All-in-One - potrzebny zasilacz
Autor
Wiadomość
SHREK237
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Wieluń

Post#1 Post autora tematu 28 Lis 2010 17:26   

Drukarka HP Photosmart C5280 All-in-One - potrzebny zasilacz

Witam Was wszystkich:D
Na wstępie pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość. Mam drukarkę jak wyżej w temacie i potrzebuję do tej drukarki zasilacz. Szukałem na allegro - nie ma , pisałem do prywatnych firm - też nie mają osobnego kabla:cry:
Znalazłem podobne kable ale nie zgadzają nie ampery. Przy wyjściu mojej drukarki są napisane następujące prądy:
+32V = 700mA
+16V = 500mA
Nie umiem znaleźć takiego zasilacza.
Czy będzie pasował inny zasilacz do tego typu drukarki o podobnych parametrach?? Bardzo proszę o pomoc. Potrzebna mi drukarka a jeszcze jednej nie mam zamiaru kupować. POZDRAWIAM
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 28 Lis 2010 17:26   

Powrót do góry

Stan-S11
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Milejów

Post#2 28 Lis 2010 17:31   

Re: Drukarka HP Photosmart C5280 All-in-One - potrzebny zasi

Mam stosowny zasilacz - pisz na PW lub tel. 601183166
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Drukarka HP Photosmart C5280 All-in-One - potrzebny zasilacz
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.067 seconds

elektroda.pl temat RSS