Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 04 Gru 2010 14:14
    skorpionik00
    Poziom 8  

pomimo tego że jest tusz nie drukuje...
    rozpryskuje się tusz w środku drukarki.... a na papierze 0..... nic
    co jest grane.. pomocy..
    za dobre rady z góry dziękuję ....

• Pomocny post
    #2 04 Gru 2010 15:13
    Stan-S11
    Poziom 31  

Napisz czy urządzenie wykonuje normalną operację drukowania, czy na wyświetlaczu palą się kontroli awaryjne.
    Jakie wklady drukujące posiadasz - oryginalne HP, czy tez po regeneracji lub napełnieniu, Czy oba tusze nie drukują, a może tylko czarny.

• #3 04 Gru 2010 15:22
    skorpionik00
    Poziom 8  

Stan-S11 napisał:
    Napisz czy urządzenie wykonuje normalną operację drukowania, czy na wyświetlaczu palą się kontroli awaryjne.
    Jakie wklady drukujące posiadasz - oryginalne HP, czy tez po regeneracji lub napełnieniu, Czy oba tusze nie drukują, a może tylko czarny.

więc tak ..wszystkie operacje wykonuje... normalnie..
    kasety z tuszem tricolor jest oryginał.......zas czarny innej firmy ..Chameleon HC 350XL
    mam rozbryzgi tuszu chyba kolor bo czerwone mam paluchy w slady są. swierze bo ubrudziłam paluchy..

• #4 04 Gru 2010 17:12
    Usunięty
  • #5 04 Gru 2010 17:19
    skorpionik00
    Poziom 8  

teraz tylko czarny tusz drukuje ..kolor niestety nie drukuje.. ... kasetka jest w 1/3 zapełniona tuszem jesli chodzi o kolor
    ..a czarny pełny...
    nie mam juz słow ... pierwszy raz mam cos takiego..

• Pomocny post
    #6 04 Gru 2010 17:23
    endriuf
    Spec od drukarek

Wygląda na to, że masz zaschnięte dysze kolorowego kartridża. Zrób kilkakrotnie czyszczenie dysz. Jeśli nie pomoże to można spróbować innych metod opisanych na forum.

• #7 05 Gru 2010 11:25
    skorpionik00
    Poziom 8  

Pomimo czyszczenia dysz kartridża kolor nadal nie drukuje...tusz jest widoczny na kartridzu.. i mam rozbryzgi tuszu w drukarce na wewnętrznej stronie klapy.. czarny jest ok...drukuje...co jeszcze w takim razie można zrobić??

Moderowany przez rys57:

Z jakiego powodu nowy temat? Połączyłem.

• #8 17 Lut 2011 11:58
    Selenn
    Poziom 9  

Głowice HP 300... zaschnięta, nie drukująca jest do wymiany, nie ma sensu na siłę uruchamiać coś co najzwyczajniej w świecie umarło.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty