X
  • #1 04 Dec 2010 14:14
    skorpionik00
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    pomimo tego że jest tusz nie drukuje...
    rozpryskuje się tusz w środku drukarki.... a na papierze 0..... nic
    co jest grane.. pomocy..
    za dobre rady z góry dziękuję ....
  • Helpful post
    #2 04 Dec 2010 15:13
    Stan-S11
    Level 30  
    Helpful post? (0)
    Napisz czy urządzenie wykonuje normalną operację drukowania, czy na wyświetlaczu palą się kontroli awaryjne.
    Jakie wklady drukujące posiadasz - oryginalne HP, czy tez po regeneracji lub napełnieniu, Czy oba tusze nie drukują, a może tylko czarny.
  • #3 04 Dec 2010 15:22
    skorpionik00
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    Stan-S11 wrote:
    Napisz czy urządzenie wykonuje normalną operację drukowania, czy na wyświetlaczu palą się kontroli awaryjne.
    Jakie wklady drukujące posiadasz - oryginalne HP, czy tez po regeneracji lub napełnieniu, Czy oba tusze nie drukują, a może tylko czarny.

więc tak ..wszystkie operacje wykonuje... normalnie..
    kasety z tuszem tricolor jest oryginał.......zas czarny innej firmy ..Chameleon HC 350XL
    mam rozbryzgi tuszu chyba kolor bo czerwone mam paluchy w slady są. swierze bo ubrudziłam paluchy..
  • #4 04 Dec 2010 17:12
    Removed
    Helpful post? (0)
    Na początek zmień jakość wydruku z normalnej na szybka robocza w sterowniku drukarki i spróbuj coś wydrukować i. A jak nie pomoże wymień tusz na oryginalny.

Dodano po 55 [sekundy]:

Poza tym czy ten tusz jak przejeżdżasz po kartce papieru zostawia JAKIŚ ŚLAD?
  • #5 04 Dec 2010 17:19
    skorpionik00
    Level 8  
    teraz tylko czarny tusz drukuje ..kolor niestety nie drukuje.. ... kasetka jest w 1/3 zapełniona tuszem jesli chodzi o kolor
    ..a czarny pełny...
    nie mam juz słow ... pierwszy raz mam cos takiego..
  • Helpful post
    #6 04 Dec 2010 17:23
    endriuf
    Spec od drukarek
    Helpful post? (0)
    Wygląda na to, że masz zaschnięte dysze kolorowego kartridża. Zrób kilkakrotnie czyszczenie dysz. Jeśli nie pomoże to można spróbować innych metod opisanych na forum.
  • #7 05 Dec 2010 11:25
    skorpionik00
    Level 8  
    Pomimo czyszczenia dysz kartridża kolor nadal nie drukuje...tusz jest widoczny na kartridzu.. i mam rozbryzgi tuszu w drukarce na wewnętrznej stronie klapy.. czarny jest ok...drukuje...co jeszcze w takim razie można zrobić??

Moderated By rys57:

Z jakiego powodu nowy temat? Połączyłem.

• #8 17 Feb 2011 11:58
    Selenn
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Głowice HP 300... zaschnięta, nie drukująca jest do wymiany, nie ma sensu na siłę uruchamiać coś co najzwyczajniej w świecie umarło.
  Search 4 million + Products
Browse Products