Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Internet Cyfrowy Polsat - opinie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieci Co Kupić -> Internet Cyfrowy Polsat - opinie
Autor
Wiadomość
mimic
Poziom 1
Poziom 1

Post#121 27 Mar 2012 22:50   

Re: Internet Cyfrowy Polsat - opinie

Korzystalem przez ponad rok z uslugi HSPA+ Modem z tego co pamiętam na górze fioletowy na dole czarny szybko się nagrzewał lecz nie wplywalo to na funkcjonalnośc sieci, zasięg mialem przez wiekszosc czasu i niezaleznie od miejsca bardzo dobry gorzej z pobieraniem danych raptem do 4 mb/s i to w roznych częsciach Łodzi ; centrum, obrzeża itd. Zrezygnowalem za 3 miesiecznym okresem wypowiedzenia ostatnio, gdyż na nowym systemie miałem problem z zainstalowaniem sterownika i w ogóle nie mogłem zainstalowac tego menu polsatowskiego do sprawdzania swojego konta itd. Zadzwonilem na infolinie, klarownie przedstawilem problemacje, nie dosc ze konsultanci kpią z klienta, bo tylko mnie przęlączali bez zadnej wzmianki o tym, to w dodatku typek, rzekomo technik ( od 7miu bolesci) mowi do mnie, że muszę przeinstalować Wina na nowo i wówczas sterowniki sie zrestartują. Oczywiscie,ze tego nie zrobilem, a co najlepsze wchodzę na stronę internetową CP a tam plik do obsługi konta wraz ze wszystkimi sterownikami... Porazka

NIE POLECAM NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI :!:
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Mar 2012 22:50   

Powrót do góry

aaanisiaaa
Poziom 2
Poziom 2

Post#122 24 Kwi 2012 16:23   

Ten internet to jedno wielkie oszustwo. mowili tylko o pozytywnych rzeczach a nie powiedzieli jakie i za co rachunki beda przysylac. Daja internet na probe na 7 dni a potem wystawiaja rachunek. Oszusci nic wiecej. Zastanawiam sie czy mozna jakos zerwac z nimi umowe
Powrót do góry

futro232
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: świecie

Post#123 30 Kwi 2012 14:17   

kurcze z tego co tu piszecie to wpakowałam się w niezłe bagno. co prawda mam 10 dni na próbę. zobaczymy za tydzień ma przyjechać monter i mi zainstalować modem. mam nadzieję że jak co to bez problemu w ciągu tych 10 dni bedę mogła zrezygnowac
Powrót do góry

jpl
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Bialystok

Post#124 01 Maj 2012 21:24   

No to ja się dopiszę.
Testuje na próbę CP LTE, dostałem modem itp itp itp.
Miasto nowy sącz.
Antenka do wewnątrz, siedzi sobie w oknie. Z tego co wiem, nadajnik jest na hotelu Beskid.
Antenkę mam całkowicie od innej strony, odległość od nadajnika - 3km
poziom sygnały -85dBm.
Wcześniej miałem doświadczenia z internetami od kablówek, radio 2,4ghz, neo, dls, teraz mam jeszcze wimax.
Co moge powiedzieć;
Testy, download 25mbit / 0,5mbit upload, pingi 20-30ms.... rewelacja!!!!!

Internet, zapier*** jak dobra kablówka na www, yt itp....
Sygnał jest stabilny, trzyma bardzo dobrze. Jak pomyślę że antena jest 180 stopni inaczej niż odbiornik, wokół dużo domów itp... to chodzi jak burza.

ale ale :) jest parę ale

1. przy zamawianiu usługi, chciałem usluge 25gb.... powiedzieli mi ze nie ma :P wiec musiałem wziasc 17gb
2. zauważyłem ze te niby 100mbit.... jest przez tylko określony czas, tzn około 20-30 sekund - potem internet spada do 1-2mbit tak przez następne 40 sekund, i znowu pik - 25mbit przez 20sekund.
Na "prostym" wykresie wygląda to tak ^\__________/^\__________/^\_____
Więc jeżeli coś ściągasz większego niż 80mbit.... sumaryczna prędkość wychodzi około 5mbit, przy plikach 500mb - średnia wyszła mi 550kB/s
3. Fajny internet ale - dla jednego komputera... Jeżeli coś robisz, oglądasz YT, słuchasz radia , czy ściągasz - w tym momencie... bardzo ograniczone jest wchodzenie na inne strony... wychodzi dużo timeout itp. Czyli inna osoba, np twoja żona przeglądająca demoty, albo pudelka na drugim laptopie... będzie narzekać że coś robisz.

Generalnie: Idelany wręcz internet dla tych którzy przeglądają www, YT, fb, czasami ściągną mp3, oglądną serial przez www, sciągną maila, albo grają w gierki online.
Będę mocno taki internet polecać - wg mnie wybije on w nowym sączu - telbeskid i mniejsze radiówki.

Natomiast - trzeba pamiętać - że jest to internet dobry dla jednego komputera. Czyli laptop, czy desktop.

Ja sam oddaje jednak sprzęt - te 17gb... to dla człowieka siedzącego dużo w internecie... za mało - w 2 dni poszło już ponad 3gb. Ale jestem pozytywnie zaskoczony, jeżeli podciągną limity - wrócę.
Powrót do góry

aaanisiaaa
Poziom 2
Poziom 2

Post#125 14 Maj 2012 12:10   

ja mam sam modem 3giga to nie jest dużo ale dla mnie nie malo chociaz zablokowalam przekraczanie limitu i jak sie wyczerpuja giga to chodzi coraz wolniej czasem sie tak zamuli ze trzeba od nowa wlaczac. Ale ogolnie chodzi mi ze to sa oszusci po co mowia ze daja internet na probe za darmo a potem przysylaja rachunek nawet jak zrezygnujesz. Reklamuja wielce lte ze na 12 m-cy modem za zlotowke a potem sie okazuje ze to nie jest takie proste ze tyle tzreba zaplacic a umowa wcale nie na 12 m-cy. Sami nie wiedza co mowia. Zaluje ze wzielam od tych oszustow i tak dobrze ze sprawdzilam bo dali bez mojej wiedzy na 2lata a sie nie zapytali nawet na ile ma byc umowa wolalam zaplacic za modem 150zl i miec na rok. Aktywacja niby zlotowka potem rachuneczek na ok100zl. Oszusci i tyle.
Powrót do góry

piotrmisz
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Kościerzyna

Post#126 31 Sie 2012 14:13   

Od miesiąca mam łącze LTE Polsatu. Prędkość jest rzeczywiście wysoka jak na łącze mobilne. Czasem download dochodzi do 20 Mb/s. Niestety problem jest z limitem transferu. Mam 17 Gb na miesiąc + 5 GB premi za korzystanie z telewizjii Polsat. Do tego 50 GB do wykorzystania między 24 a 8 rano. Modem mam podłączony do rutera i z internetu korzystają 3 kompy. Limit dzienny skończył mi się po 10 dniach. Nie były zasysane pliki ani filmiki. Jedynie przeglądanie stron ewentualnie youtube. Zakup dodatkowego limitu jest nieopłacany. Dodatkowy 1 GB kosztuje około 20 PLN. Łącze mogę polecić tam, gdzie używa się tylko z jednego kompa do przeglądania stron i odbierania poczty. No i oczywiście korzystającym z neta w nocy.
Powrót do góry

sheepi
Poziom 3
Poziom 3

Post#127 04 Wrz 2012 21:00   

Nie polecam! Na dzień dobry oszukali mnie na trzy abonamety czyli ponad 120 zł. W punkcie obsługi przedstawiono mi ofertę z trzema darmowymi miesiącami. Ta sama informacja widniała na stronie www. Wielkie było moje zdziwienie gdy dostałem fakturę za dwa pierwsze miesiące przy czym za drugi miesiąc z góry! Kiedy próbowałem wyjasnić sprawę na infolinii przełączano mnie 6 razy i za każdym razem słyszałem to samo - nie jestem osobą właściwą do udzielenia wyjaśnień (za każdym razem procedura potwierdzająca tożsamość). Na maile odpowiadają z opóźnieniem tygodniowym. Na koniec twierdzą że sprawa jest nie do ustalenia czy mi zniżka przysługuje czy nie i bo nie są w stanie ustalić czy były spełnione wszystkie warunki pozwalające na jej przyznani i na koniec nie uznają reklamacji. Wszystkie rozmowy nagrywają a jak chcę otrzymać kopie rozmowy żeby się na nią powołać to nie ma takiej możliwości...
Pierwsze miesiące współpracy oceniam na gorzej niż źle.
Powrót do góry

krzysm1956
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Poznań

Post#128 05 Wrz 2012 18:19   

Witam
Mam podpisaną umowę z CP od lutego ubiegłego roku, przestrzegam przed jej podpisaniem, gdy nie jesteście pewni czy usługa działa. NIe słuchajcie zapewnień infolinii, oraz punktów sprzedaży( zresztą obsługa to katorga i niekompetencja totalna). Pamiętajcie również o tygodniowym okresie próby. Jak sprawdzić ??? w sposób prosty, po podłączeniu modemu w domu sprawdźcie paramety, szybkość połączenia, oraz ciągłąść transmisji danych jeżeli którykolwiek z parametrów nie działa oddajcie ten sprzęt i nie pakujcie się w to bo szkoda pieniędzy. Uwaga jest skierowana szczególnie do osób które mieszkają w odległości większej niż 3 km i muszą do odbioru sygnału użyć anteny
Nie dajcie się nabijac w butelkę!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 05 Wrz 2012 18:19   

Powrót do góry

piqas
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: Łowicz

Post#129 14 Wrz 2012 22:04   

Sagi o Internecie w Cyfrowym Polsacie ciąg dalszy :P
Wiec jestem już można powiedzieć dość zaawansowanym Userem Internetu w CP jeżeli chodzi o czas użytkowania internetu więc mam do powiedzenia więcej niż na początku "tej przygody".
Oczywiście jeżeli chodzi o "wrażenia" z działania usługi to ciągle (niestety) są to emocje dalekie od euforii jaką mógłbym mieć za każdym razem gdy włączam internet. Niestety nie jest póki co mi to dane. Niestety....
No ale do rzeczy.
Cyfrowy Polsat jak można było zauważyć w niedalekiej przeszłości (patrz dwa ostatnie tygodnie) zaczął aktualizację kart SIM :). Oczywiście brzmi to obiecująco ale tylko co do zamiarów bo jak można się domyśleć: miało być pięknie wyszło jak zwykle:P. No i znowu niestety... Tak żeby było jasne ja naprawdę trzymam kciuki za ten internet. Mocno im kibicuje jest to przyszłość ale dlaczego okupiona naszą w tym przypadku moją męką.
Więc jak napisałem wcześniej aktualizacja...bach włącza się internet ładuję stronę aktualizacji i leci... Niby banał niestety NIE trzeba było dzwonić przełączać bo aktualizacji tylko po HSPA+ więc przełączanie modemu no i czekanie. Oczywiście informacja: Proces aktualizacji może potrwać od paru minut do uwaga!!! paru godzin :). No i oczywiście ile trwała aktualizacja???? Parę ale dni:P. Bo jak się okazało tak się wszystko "ułożyło" że konieczna była reinstalacja caaałego softu :). Także to z rzeczy które były spójne z tym co zamieścił CP na swojej stronce nie można w zasadzie wskazać żadnej. Konieczny był kontakt z obsługa klienta (tu już jakiś można powiedzieć + bo nie czeka się na połączenie 10 minut a ok 2) więc jest jakiś progres:).
Kolejną rzeczą jaka miała wynikać z owej aktualizacji był i w sumie jest większy zasięg lepsze działanie internetu.
Więc hmm zasięg oczywiście jest bo w moim przypadku tak jak na początku miałem jedna kreskę zasięgu LTE to teraz mam dwie :). Można już się cieszyć odpalając aplikację ale radość nie trwa długo. Uśmiech z twarzy znika po chwili gdy okazuje się ze internet działa tak samo wolno. Mało tego zaczynają się dziać rzeczy które nie miały miejsca wcześniej. Mianowicie po połączeniu mamy internet a po jakimś czasie ( nie ma tu zasady co do czasu) mając zasięg i niby wszystko co nam powinno być potrzebne do szczęścia tak byśmy mogli korzystać z neciku niestety nie można zrobić nic. Nie ładuje stron nie ma żadnej prędkości pobierania wysyłania... Tak żeby nikt nie pomyślał że raz się zdarzyło wiadomo raz nie zawsze dwa nie często. Niestety dzieje się tak coraz częściej. Po prostu przestaje działać net. No i co trzeba zrobić w takiej sytuacji???? Rozłącz wyjmij modem włóż połącz...itd Ile razy??? No to kwestia szczęścia chyba:P. Modem przechodzi już prawie w stan ciekły z karty sim zeszła już farba ale czasami się udaje. Czasami...
Czasami działa normalnie ale to coraz rzadsze przypadki. Trzeba przełączać by modem łączył się tylko po UMTS wtedy czasem działa lepiej niż na LTE.
Ogólnie można rzec wszystko idzie w dobrą stronę:) Także dalej trzymam kciuki że w końcu zacznie to działać normalnie...Może kiedyś:P
Powrót do góry

kijo1221321
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Sao

Post#130 18 Lis 2012 10:05   

Witam ja mam modem HSPA+ mieszkam na totalnej wsi 15km od miasta i nawet w noim domu jest duzy problem ze znalezieniem zasiegu telefonicznego a gdy podpinam modem pod kompa ktory jest zakryty biurkiem ittp to i tak mam 2/5 zasieg dokupilem za 50zl antene ktora mam za oknem i mam 5/5 neta z zasiegiem i teraz pakiet tez nie jest zly za 49 zl dostajemy 10gb+3 za to ze ma sie telewizje u nich i 50gb(wieczorowki) za friko a rozgladalem sie po orange play plus i tam za te wieczorowki juz sie placi co mies 7-10zl mysle ze ten interenet z polsatu ogarnia sprawe nie ma lipy i atrakcyjne maja oferty :) mozna smialo wziac go na probe nawet z antena za ktora na miejscu sie placi ale mozna w ciagu 7 dni spokojnie wszystko oddac:)
Powrót do góry

apres
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: W-wa

Post#131 28 Lis 2012 14:48   

Temat stary jak świat - nie szanuje się klienta , a CP chyba się w tym specjalizuje !
Na początku byłem klientem Sferii - mimo , że logowałem się do przekaźnika prawie 11km + mała antenka na kominie i dało się korzystać z netu ( zrezygnowałem z SDI - bo to już była porażka cena/jakość ). Ale szczęście nie trwało długo ponieważ został oddany przekaźnik bliżej ok 8km i było tylko gorzej. " Szczęśliwie" pojawiła się oferta CP na moim terenie . Tradycyjnie na początku wszystko ok , prędkości jakich nie widzieli najstarsi użytkownicy netu w okolicy ! A dziś , dom stoi w tym samym miejscu gdzie stał , sprzęt ten sam , nawet lepsze kompy a od pewnego czasu trudno korzystać z neta bez środków uspokajających . Próba reklamacji potwierdza tylko przytoczone przez Was opinie - olewanie klienta ! Dziś nagle pani z bok-u wymyśla dziwne nieistniejące przeszkody i problemy . Mimo , że ponad rok temu , po podpisaniu umowy było naprawdę dobrze dziś nikomu nie polecę tej firmy , czekam tylko końca umowy z takim operatorem i przestrzegam wszystkich naiwnych. Tak naprawdę jesteśmy bezbronni wobec takich firm jak CP a prawo wcale nie chroni słabszych. Złożyłem reklamację na jakość usług - 6 listopada 2012 roku dziś (28.11.2012 !!!) otrzymałem pismo potwierdzające przyjęcie reklamacji z dopiskiem "... stanowisko Cyfrowego Polsatu będące odpowiedzią na Pana reklamację zostanie przedstawione w odrębnej korespondencji ." Śmiać się czy płakać !!! Test na speedtest.net zrobiony przed chwilą - ping -217ms , pobieranie - 0,19Mb/s , wysyłanie - 0,05Mb/s, mam limit 10G przy tych prędkościach w życiu tego nie wykorzystam . Płacę za coś z czego nie mogę skorzystać . Szczerze odradzam wszystkim , którzy naiwnie sądzą , że Cyfrowy Polsat to firma godna zaufania i nastawiona na dobre relacje z klientem . Nic bardziej mylnego , omijajcie dużym łukiem takich cwaniaków !
Powrót do góry

pasikonik5
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: "-"

Post#132 13 Sty 2013 00:10   

Ja właściwie do tej pory nie miałem powodów do radości, aż tu nagle od około 2 miesięcy z 4Mb/s zrobiła mi się średnia 26 Mb/s, byłem w punkcie i dowiedziałem się, że stawiają mnóstwo nadajników, żeby był lepszy zasięg. Nie wierzyłem im sądząc, że wciskają mi ściemę, ale dziś znalazłem na jednym z portali informację o postępach operatorów w budowie sieci w 2012 i powiem tak - ROBI WRAŻENIE. W ciągu 6 miesięcy zwiększyli ilość stacji o ponad 4400 z 700 JESLI CHODZI O lte, i kolejne 1500 z 1300 jesli chodzi o HSPA+. Informacje ze strony UKE, więc są chyba wiarygodne.
Także widać postępy, wcześniej szału nie było, choć przyznam uczciwue, że połączenie stabilne. No ale teraz to mi wymiata, choć mieszkam dość daleko od nadajnika.
Oby tylko nie przestali rozbudowywać tych sieci.
PS. nei mogę się doczekać końca umowy, bo w kwietniu już będę mógł zmienić na większy pakiet w tej sMEJ CENIE.
Powrót do góry

sp2ofw
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Bydgoszcz

Post#133 14 Sty 2013 22:53   

To co pisze "pasikonik5" to totalna bzdura . Posiadam ten nieszczęsny internet HSPA+ z polsatu od kwietnia 2012 roku. Dokładnie w kwietniu 2012 przeprowadziłem się na wieś Wolice , w województwie kujawsko-pomorskim i na swoje totalne nieszczęście dałem się skusić na internet radiowy z polsatu. 48 lat mieszkałem w Bydgoszczy , jestem przyzwyczajony do dobrego internetu . To co sprzedaje cyfrowy polsat to jest totalna katastrofa , ciągłe problemy z modemem , sygnał jest bardzo nędzny , maxymalna szybkość jaką uzyskałem to może 2 , 3 M . Zaznaczę w tym momencie , że przez całe swoje życie zajmuję się radiem zawodowo i jako hobby , zainstalowałem yagę na tę częstotliwość na której pracuje internet polsatu , długą dwa metry , kupe elementów. Jak jest w miarę ciepło na dworze to sygnał jest w miarę ok , natomiast przy lekkim mrozie ciężko z połączeniem. Zaznaczę , że swoja antenę mam odpowiednio zabezpieczoną , na codzień zajmuję się łącznościami przez księżyc , znam doskonale tematy antenowe na mikrofalach .
To tylko napisałem bo mnie szlag trafia przez ten internet w posacie , przepraszam jeżeli kogoś uraziłem . Pozdrawiam Wojtek sp2ofw.
PS. Nie polecam tego badziewia , wydacie kupe kasy i tylko tyle , jeszcze większe problemy z każdorazowym logowaniem .
Powrót do góry

wabikboy
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Drawsko Pom

Post#134 15 Sty 2013 16:46   

Może i ja coś powiem :) Zarówno "Pasikonik5" jak "sp2ofw" Mogą mieć sytuację jak opisują a czynników wpływających na to jest trochę m.in.:

a) duża ilość połączeń jednoczesnych powoduje zmniejszenie zasięgu (tzw. oddychanie komórki)
b) Wadliwy sprzęt (karta, modem, nadajnik)
c) Pierwszeństwo dostępu dla operatora danego BTS (Aero2, Mobyland, Plus, CP "kolejność bez znaczenia to tylko opis")
d) Odległość od nadajnika (duże znaczenie i różnica w jakości usługi między HSPA a HSPA+)

I tu powiem że technologia HSPA i HSPA+ robi dużą różnicę i sam sie zdziwiłem, dla porównania mam modem ZTE MF669 z anteną kominową polsatu testowałem dwie karty na tym samym nadajniku co widać po zasięgu:

1) Polsat Cyfrowy - zasięg 54-61% łączy się w technologii HSPA baardzo sporadycznie HSPA+ można powiedzieć że prawie wcale
2) Aero2 - 54-61% łączy się w technologii HSPA+ NON-STOP

jako że CP ma prędkość do 28 Mb/s w HSPA+ to w technologii HSPA (patrz punkt 1 ) to jedynie było do 1-2Mbit/s i rozmowa na Skype możliwa była jedynie głosowo a i rwało niemiłosiernie,
a Ograniczone do 512Kbit/s Aero2 w technologii HSPA+ (non-stop) umożliwia swobodną rozmowę na Skype wraz z wideo.
Więc jak widać CP może nie ma pełnego dostępu do BTS'ów więc z tego powodu mogą występować ograniczenia i wynikające z tego prędkości.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 15 Sty 2013 16:46   

Powrót do góry

pasikonik5
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: "-"

Post#135 20 Sty 2013 22:55   

sp2ofw napisał:
To co pisze "pasikonik5" to totalna bzdura . Posiadam ten nieszczęsny internet HSPA+ z polsatu od kwietnia 2012 roku. Dokładnie w kwietniu 2012 przeprowadziłem się na wieś Wolice , w województwie kujawsko-pomorskim i na swoje totalne nieszczęście dałem się skusić na internet radiowy z polsatu. 48 lat mieszkałem w Bydgoszczy , jestem przyzwyczajony do dobrego internetu . To co sprzedaje cyfrowy polsat to jest totalna katastrofa , ciągłe problemy z modemem , sygnał jest bardzo nędzny , maxymalna szybkość jaką uzyskałem to może 2 , 3 M . Zaznaczę w tym momencie , że przez całe swoje życie zajmuję się radiem zawodowo i jako hobby , zainstalowałem yagę na tę częstotliwość na której pracuje internet polsatu , długą dwa metry , kupe elementów. Jak jest w miarę ciepło na dworze to sygnał jest w miarę ok , natomiast przy lekkim mrozie ciężko z połączeniem. Zaznaczę , że swoja antenę mam odpowiednio zabezpieczoną , na codzień zajmuję się łącznościami przez księżyc , znam doskonale tematy antenowe na mikrofalach .
To tylko napisałem bo mnie szlag trafia przez ten internet w posacie , przepraszam jeżeli kogoś uraziłem . Pozdrawiam Wojtek sp2ofw.
PS. Nie polecam tego badziewia , wydacie kupe kasy i tylko tyle , jeszcze większe problemy z każdorazowym logowaniem .

Może w twoim przypadku jest inaczej, ale nie znaczy to wcale, że wszycsy maja tak samo jak ty. Byc może własnei fakt, że kombinujesz z antenami zamiast np. kupić konkretną w jakimś sklepie to twój problem. Nie znaczy to jednak, że w całej Polsce nie działa ich net. Ja na dzień dzisiejszy z pełną świadomością mogę go polecić, zresztą każdy może sam sobie sprawdzić, jaki jest u niego szybki ten internet, bo jest 7 dni na próbę. Swoją drogą, skoro tak się znasz na "budowaniu anten" to dlaczego nei zrezygnwałeś w okresie próbnym? Przecież każdy miał taką możliwość, a nie wierzę, aby przez tydzień ci fajn ie chodził a potem przestał. Spróbuj może oddać modem do serwisu, może tam coś jest nie tak.
Powrót do góry

JAREOO1
Poziom 1
Poziom 1

Post#136 30 Sty 2013 12:26   

Mam internet HSPA z cyfrowego polsatu
od 2 lat
i z utesknienniem czekam na koniec umowy NAJGORSZA firma jaka moze być
nie kupujcie

Chyba ze ktoś lubi sie wkurzac na to co kupił
Powrót do góry

dawid470q
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Ostrowiec Świętkokrzyski

Post#137 30 Sty 2013 15:24   

Mam do was pytanie, jest możliwość włożyć kartę (sim) do aparatu telefonicznego który obsługuje internet jako modem i ruter.Mam popsuty modem i płace abonament 50zl/mc za darmo, bo daja wadliwy sprzęt, ciagle padaja wejscia antenowe nie wazne w jakim modelu droższym czy tańszym. ale jak wkladam karte do telefonu to dziala ale w (R) romingu i nie ma połaczenia danych., jak chce gdzies zadzwonic mowi rozmowy wychodzace sa obecnie zablokowane. Da sie dto jakos odblokowac jest możliwość zeby uzywac tej karty jako internet w modemie telefonu przez usb lub viFi aktualnie mam tak w plusie kupuje pakiety i na tym jade Jak ktos cos wie prosze o pomoc pozdrawiam.
Powrót do góry

jdanecki
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Warszawa

Post#138 30 Sty 2013 16:26   

Gniazda antenowe w modemach SĄ delikatne i nie nadają się do regularnego podłączania i odłączania - nic w tym nowego.

Nie wiem jaki masz telefon, ale musisz zgodzić się w konfiguracji na transmisję danych w roamingu - CP nie ma własnej sieci, korzystasz z Plusa w roamingu krajowym.

Jeżeli będziesz udostępniał net przez WiFi to uważaj na baterię - one nie lubią ciągłej pracy z taką mocą i w takiej temperaturze. Często kończy się to ubiciem baterii w kilka-naście tygodni.
Powrót do góry

dawid470q
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Ostrowiec Świętkokrzyski

Post#139 30 Sty 2013 17:03   

mam huawei IDEOS U8500 niech pada nawet cały to ścietwo dawali ta tandete w PLAY za 1zl no tak ale jak to zrobic zeby to zkonfigurowac do transmisji danych bo bo nie ma punktu dostepu w kazdej innej sieci jest plus orange pley to cale IP APN hasla tu nie ma nie wiem jak to recznie zkonfigurowac a w punktach w ostrowcu swietokrzyskim to nic nie wiedza co i jak tylko wcisnac umią odwalic dniówke i do domu ;p

Pisownia pozostawia wiele do życzenia, proszę poprawić. Regulamin, punkt 3.1.13. [piterus99]
Powrót do góry

kris1919
Poziom 2
Poziom 2

Post#140 31 Sty 2013 17:14   

Internet Polsatu to koszmar. Reklamowałem, zanosiłem modemy, wymieniali i... nic! transmisja 0,1 do 08M. W efekcie nie potrafią mi pomóc ale na umowie przecież było zaznaczone, że do 100M, więc zakres dolny może być nawet 0,01M. A wg mapki zasięgu mam 100M. Sprawdzane na kilku komputerach i z zachwalaną przez Polsat anteną. Teren prawie jak w polu. Jednym słowem nędza i wciskanie kitu.
Powrót do góry

sp2ofw
Poziom 4
Poziom 4

Post#141 05 Lut 2013 01:16   

Dodam jeszcze tylko jedną informację dla tych którzy "Bardzo kochają Neta z CP" pamiętajcie , żeby umowa się skończyła w swoim normalnym czasie należy 3 miesiące wcześniej wysłać pismo o niechęci przedłużenia dalszej umowy o świadczeniu usług . Inaczej umowa się przedłuża automatycznie i bulicie kase za coś czego praktycznie nie ma . UWAŻAJCIE NA TO , W OBECNYCH CZASACH JEST NORMALNYM NABIJANIE LUDZI W BUTELKĘ , PRZEZ CO TRZEBA ZA TO PŁACIĆ , CZYTAJCIE DOKŁADNIE UMOWĘ TO JEST BARDZO WAŻNE .
Z drugiej strony jest wielką przykrością , że CYFROWY POLSAT tak postępuje wobec swoich klientów . Usługa przez nich świadczona nie jest nawet w paru procentach adekwatna do tego co proponują . Jest to podobne do afery AMBER GOLD , " łąpią naiwniaków takich dokładnie jak większość z Nas , którzy z nimi podpisali umowę , na początku jest niby fajnie , ale za jakiś czas po ustaniu czasu na testy ( 7 dni) , płać chłopie i nie narzekaj , ostatecznie podpisałeś umowę.
OSTRZEGAM WSZYSTKICH ABY NIE PODPISYWALI UMOWY Z CYFROWYM POLSATEM NA ŚWIADCZENIE USŁUG RADIOWEGO INTERNETU.
JEST TO OSZUSTWEM I NACIĄGANIEM .
Mnie umowa na szczęście kończy się w kwietniu , i na tym mój kontakt z CYFROWYM POLSATEM się zakończy już na zawsze.
JESZCZE RAZ OSTRZEGAM WSZYSTKICH.
Powrót do góry

cegulla
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Lubowidz, Żuromin

Post#142 09 Lut 2013 13:56   

Witam wszystkich! Przeczytałem kilka stron o internecie z cyfrowego polsatu i jestem trochę zawiedziony. Ja mieszkam na wsi gdzie nie ma światłowodu :/ i internet jaki wchodzi w grę to tylko radiowy. Teraz obecnie mam neta z multimedii i nie działa on najlepiej. Miesięcznie płacę 49zł a prędkość ściągania wynosi max 120kb/s ale to rzadko kiedy. Najczęściej mam doczynienia z prędkościami dow. 50-60kb/s. Chciałem wziąć neta z polsatu, ale czytając to forum się zawiodłem. Niby w mutli nie mam limitów a jednak w polsacie mam. Dużo tu ludzi nie poleca tego internetu w związku tym mam pytanie czy te osoby brały wcześniej neta na próbę ? Bo sam chce go wziąć i boję się, że wezmę na próbę i na próbie będzie działał bardzo dobrze a jak podpiszę umowę to net zwolni. Nie wiem też jak jest ze stabilnością czyli czy często zdarzają się rozłączenia neta i czy prędkość jest mniej więcej stabilna. Dodam, że u mnie na wsi łapie zasięg HSPA+.
Powrót do góry

sp2ofw
Poziom 4
Poziom 4

Post#143 09 Lut 2013 19:55   

Cegulla , jak najbardziej testować łącze możesz przez 7 dni , po tym czasie umowa nabiera mocy prawnej i bez straty finansowej nie możesz jej zewać. U mnie wyglądało to tak : umowę mam od kwietnia 2012 r podpisaną na 12 miesięcy , przez jakiś czas internet pracował w miarę dobrze , pingi od początku były bardzo marne , tak ,że jeśli chodzi o granie w necie to odradzam , jest tragicznie. Napomknę może w tym miejscu , że jak mnie szlag trafił prze neta z CP poszedłem i wykupiłem 5 giga w innej sieci , żeby nie robić autoreklamy nie napiszę w jakiej. Po podłączeniu karty w modemie polsatowskim net odżył , można było smiało grać pingi najniższe to około 30 ms.
CP poleca dokupić antenę tak zwaną kominową , jest to zwykły dipol do tego z marnym kablem koncentrycznym. Oczywiście dokupiłem tę antenę , po podłączeniu do modemu i wyniesieniu na dach udało mi się uzyskać "dwie beleczki" na wskaźniku siły sygnału. Po parunastu dniach zbudowałem antenę kierunkową 26 elementową Yagę na 900 Mhz , po pdłączeniu tej anteny sygnał wzrósł do maxa. Jednak samo połączenie to nie wszystko mimo silnego sygnału internet źle pracował . Były chwile ,że w miarę dobrze to chodziło ale to może 10 % całości połączenia jest tak do tej pory. W nocy około 3 nad ranem można w miarę dobrze pograć w necie. Tak mniej więcej to wygląda . Ja zrobiłem to tak jak wcześniej wspomniałem , wykupiłem kartę u innego operatora i jak chcę naprawdę coś zrobić w necie podłączam ją , jak jedynie popisać włączam polsat. Osobiście osttni raz popełniłem taki błąd podpisując umowę z CP. W między czasie położyli mi koło domu nowy kabel TPSA i od kwietnia przechodzę na neostradę , mam nadzieję , że będzie lepiej , zresztą z opinii sąsiadów wygląda na to że jest wszystko ok. To tyle , pozdrawiam i życzę szybkiego neta.
Powrót do góry

cegulla
Poziom 15
Poziom 15

Post#144 09 Lut 2013 23:21   

Czyli jak wezmę internet na próbę i w ciągu tych 7 dni nie zwrócę to wtedy mam umowę z polsatem na jakiś czas ? A mógłbyś powiedzieć z jakiej sieci kupiłeś tą kartę i za ile był ten pakiet 5gb ?
Powrót do góry

sp2ofw
Poziom 4
Poziom 4

Post#145 10 Lut 2013 18:25   

Za 50 zł wykupiłem chyba 5 giga transferu bez żadnych zobowiązań na kartę w Playu .
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 10 Lut 2013 18:25   

Powrót do góry

cegulla
Poziom 15
Poziom 15

Post#146 11 Lut 2013 14:37   

Kurde za 50zł to szkoda, że tak mało. To co powiecie o tym internecie ? Jakbym wziął na próbę i by się okazało, że u mnie chodzi dobrze to brać umowę ? U mnie może faktycznie dobrze działać bo wiem, że niedawno dopiero postawili nadajnik na moją miejscowość.
Powrót do góry

cegulla
Poziom 15
Poziom 15

Post#147 13 Lut 2013 14:15   

Mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie ? Zależy mi na odpowiedzi .

A powtórzę jeszcze raz moje pytanie brzmi:
jeśli by ten internet działał dobrze u mnie na próbie to mogę go wziąć ?

Wiem, że niedawno cyfrowy polsat postawił nadajnik na moją miejscowość.
Powrót do góry

cegulla
Poziom 15
Poziom 15

Post#148 18 Lut 2013 19:19   

Kurcze szkoda, że nikt się nie wypowiada : /
Powrót do góry

jdanecki
Poziom 19
Poziom 19

Post#149 18 Lut 2013 19:37   

Nie wiemy jak działa CP u ciebie. Weź i przetestuj, choć wiele osób poleca testowanie w Plusie ze względu na lepsze warunki rozwiązywania umowy (1 miesiąc a nie 3 miesiące przed końcem)
Powrót do góry

tomek76k7
Poziom 2
Poziom 2

Post#150 19 Lut 2013 16:13   

odradzam każdemu jest to największy szajs przyjechali do mnie z polsatu sprawdzili zasięg powiedzieli że wszystko gitara założyli i od tej pory zaczęły się problemy raz jest internet raz go niema czasami jest przesył 4mb/s a w większości sytuacji jest to parę kilobajtów na sekundę porażka wieczne reklamacje nic nie dają mają w du..ie klientów niech naiwniak płaci za taki gów..ny internet a my go zlejemy banda kre..nów i złodz..i w polsacie
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieci Co Kupić -> Internet Cyfrowy Polsat - opinie
Strona 5 z 7 Idź do strony Poprzedni  1234567  Następny