Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Halogeny jaki przekaźnik ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Halogeny jaki przekaźnik ?
Autor
Wiadomość
olek132
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: PŁOCK

Post#1 Post autora tematu 14 Gru 2010 19:03   

Halogeny jaki przekaźnik ?

Witam , temat w samochodach ,ale mi chodzi o Ciągnik (innej kategorii o tej tematyce nie znalazłem) A więc w ciągniku mam 2 akumulatory 6v które tworzą instalację 12v. I chciałem podłączyć 2 halogeny , ale mam pytanie , jakiego typu przekaźnik ma być do tych halogenów , te halogeny mają chyba 35w/12v , Przepraszam , ale jestem kiepski w sprawach elektryki i czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć co i jak ? chodzi mi o podłączenie tego przekaźnika do to Akumulatorów
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 14 Gru 2010 19:03   

Powrót do góry

Błażej
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Oława

Post#2 14 Gru 2010 19:05   

Re: Halogeny jaki przekaźnik ?

Zwykły, typowy samochodowy. Choćby typ 541. Mogą też być inne przekaźniki na 12V o odpowiedniej obciążalności styków roboczych.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Halogeny jaki przekaźnik ?
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.045 seconds

elektroda.pl temat RSS