Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dorobienie kabli do BE QUIET dark power pro 530w

kolumb132 19 Gru 2010 11:45 8865 0
  • #1 19 Gru 2010 11:45
    kolumb132
    Poziom 1  

Witam wszystkich mam pytanie a raczej pytania. Posiadam zasilacz be quiet dark power pro 530w.Nie posiadam do niego kabli postanowiłem zrobić je samemu to jest trudne ale do zrobienia.Na początku rozkręciłem zasiłkę żeby zobaczyć oznaczenia przedstawiam je na fotce.
    Przewód pierwszy s-ata mam od zasilacza tagan, jest idyntyczny prawie identyczny-przewód posiada: 12v, 2xGND, 5V, 3,3V tu pytanie pierwsze czy bedzie on pasowł? zgodnie z rys. powinno być 2 x 12v a w kablu jest jedno 12v. Czy to nie przeszkadza??
    Przewód drugi(molex) identyczna sprawa w kablu jest 2xGND, 12v, 5v.A zgodnie z rysunkiem 2 x12v w kablu tylko jeden 12v.Czy to nie przeszkadza?????.
    Nastepne przewody to PCI-E.
    PIERWSZY-(6pin) przewód posiada 3x12v i 2xGND a na rysunku 3x12v i 3xGND (nie bedzie przeszkadzało ze bedzie tylko 2 a nie 3 przewody masy???) ten przewód bedzie szedł przez przejściówkę na 8 pin do grafiki.

Drugi kabel to(6pin)- posiadam przejściówkę przez molexy- tylko ona idzie tak 3xGND(masa) i 2x12v.czy wystarczy taki czy przerobić na 3 x12v.(kabel ten podłączałem wczesniej do gts 8800(6pin) i był wszystko ok. Tylko teraz mam gtx280 a ta krajzega ma dwie linie zasilania 6 i 8pin.( ten z molexami podłączyłbym do gniazda 6 pinowego). Na razie nic nie podłaczałem nie chce usmażyc zasilacza albo karty po rozkręceniu zasilacz sprawdzałem z pare razy jest identycznie jak na rysunku. Z pomoc z góry dziękuje , moze ktoś ma identyczny zasilacz to wie.PS. Wtyczki śą identyczne.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME