Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Wymiana rozrządu Fiat Siena 1.6 16v

michalbuczo 25 Gru 2010 18:27
  • #1 25 Gru 2010 18:27
    michalbuczo
    Poziom 10  

Witam, mam problem, jak ustawić rozrząd w sienie 1.6 16v bez przyrządów ?? Najlepiej by się przydał cały schemat rozrządu. Prośba do adminów o nie usuwanie tematu, ponieważ inne pokrewne nie dały mi żadnych wskazówek. Z góry dziękuje.

• #2 26 Gru 2010 12:12
    old1977
    Poziom 12  

powiem krótko FIATOWSKĄ 16-STKĘ bez blokad wałków raczej nie ustawisz wiem że to żadna porada ale z doświadczenia wiem że sprawa może się rypnąć i głowica do zrzucenia także,na kołach nie ma żadnych znaków chyba że sam naniesiesz przed demontażem paska,wtedy kombinacja z blokowaniem wałków pamiętaj żeby prawidłowo napiąć pasek koła powinny być poluzowane,natomiast GMP 1 cylindra to prosta sprawa albo cienki wkrętak w miejsce świecy i obserwujesz jak wędruje w górę i na ułamek sekundy zatrzymuję się to jest włśnie GMP,polecam jednak zakup blokad wałków

• #3 26 Gru 2010 12:36
    ftp.kowal
    Poziom 33  

Kolega Old1977 ma racje, bez blokad wałki będziesz miał ciężko ustawić. Napięcie paska powinno odbyć się przy poluzowanych kołach, więc znaki na nich nic nie dadzą.

• #4 27 Gru 2010 14:01
    marecki360
    Poziom 17  

Wymieniałem 3 Razy rozrząd W sienie 1.6 16v Raz przed zdjęcie zaznaczyłem ustawienia i było Ok za 2 i 3 razem bez blokad się nie obyło niestety Pozdrawiam.

Wymiana rozrządu Fiat Siena 1.6 16v[/img]

• #5 08 Lip 2011 23:20
    Daniel27ks
    Poziom 1  

To proste i bez blokad. wystarczy pierwszy tłok ustawic w gmp natomiast wałki rozrzadu krzywkami ku górze na pierwszym tłoku. nastepnie przekrecic wałki do siebie o 7 ząbków i wszystko działa bez problemu. tak dzisiaj zrobiłem we swojej marei i nie potrzebne mi były zadne blokady. pozdro.

• #6 08 Lip 2011 23:32
    mercedesik
    Poziom 25  

To wymień uszczelniacze wałków

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty