X

MERCEDES VITO 2.3 TD poszukuję schematu układu rozrządu.

27 Dec 2010 22:17 KAkamiljakubowskii
  • #1 27 Dec 2010 22:17
    kamiljakubowskii
    Level 8  
    Helpful post? (+1)
    Witam.
    Jak w temacie. Potrzebuję schemat rozrządu do Mercedesa Vito 2.3 td lub osoby, która opisze krok po kroku jak ustawić rozrząd.
  • #2 27 Dec 2010 22:28
    marecki360
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    Jeśli to nie to Podaj dokładny opis silnika model itp to wyśle inny Pozdrawiam.
    To jest schemat łańcuszka wiec jesli masz łańcuszek to pojawia się moje pytanie dlaczego chcesz go zmieniać?.
  • #3 27 Dec 2010 23:02
    kamiljakubowskii
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    tak to był by ten układ,kolego nie zmieniam tylko poprostu wymieniałem uszczelke pod głowicą i nie zaznaczyłem koła od pompy.a jak z blokadą pomy jest?? moze tez byś cos mi wysłał.
  • #4 26 May 2011 10:38
    Maniuselk
    Level 2  
    Helpful post? (-1)
    Witam,
    mam pytanie czy istnieje możliwość zdjęcia pokrywy rozrządu bez rozpinania łańcucha? Może ktoś ma jakieś rysunki?
  • #5 12 Jun 2011 18:01
    kamiljakubowskii
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    nie musisz rozpinać łancucha.
  • #6 06 Feb 2012 21:30
    TF4
    Level 2  
    Helpful post? (-1)
    Z tego schematu nic konkretnego nie wynika :(
  • #7 26 Jan 2015 09:00
    Lobi83
    Level 2  
    Helpful post? (+1)
    Witam, mam pilne pytanie, w dniu jutrzejszym jade kupic wlasnie takiego Mercedesa, i zauwazylem wyciek oleju z jak mi sie wydaje sruby/nakretki do naciagania lancuszka rozrzadu, i tu moje pytanie, co taki wyciek za soba niesie, czy to cos groznego ? czy wystarczy wymienic jakas uszczelke, podkladke i bedzie dobrze ? prosze o pomoc Andrzej
  • #8 26 Jan 2015 09:39
    Dziarski Hank
    Level 23  
    Helpful post? (0)
    Hej, ale w dieslach nie ma rozbieranego napinacza łańcucha, co sugeruje rysunek - pokazuje on napinacz od silnika benzynowego. Lobi83, równie dobrze w tym miejscu może się lać spod głowicy. Trzeba umyć i zobaczyć.
  • #9 26 Jan 2015 16:40
    Lobi83
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Dziękuje za szybka odp. Jestem pewien iz to spod takiej wlasnie wygladajacej wiekszej sruby/nakretki z otworem w srodku, I na 200% cieknie wlasnie z tego miesiac, gdyz jak sie przyjzec to mozna zauwazyc krople oleju kapiac.
    Wiec skoro to nie do naciagania lancuszka rozrzadu, to cóż to takiego?
  • #10 23 Feb 2016 15:32
    robisum1
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Dziarski Hank wrote:
    Hej, ale w dieslach nie ma rozbieranego napinacza łańcucha, co sugeruje rysunek - pokazuje on napinacz od silnika benzynowego. Lobi83, równie dobrze w tym miejscu może się lać spod głowicy. Trzeba umyć i zobaczyć.

Stek bzdur .Nie rozumiem jak mozna tak ludzi prowadzc w blad .Na 1000% Vito 2.3D oraz 2.3TD ma napinacz rozbieralny,.

Kolega mógł mieć wyciek spod uszczelki pomiędzy glowica a tym napinaczem .
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products