Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

512 ramu. Jaki nieobciążający antivirus ?

Gokart 29 Gru 2010 09:15 2112 2
  • #1 29 Gru 2010 09:15
    Gokart
    Poziom 14  

witam Szukam jakiegoś w miarę skutecznego programu antivirusowego który my nadmiernie nie obciążał systemu i nei zabierał za dużo ramu którego mam tylko 512
    .Miałem AVg ostatnio ale przeszło 100MB zabiera z pamięci i podobno tak musi być więc chciałbym spróbować czegos innego może darmowy avast albo płatny nod a moze avira ? czy jeszcze coś innego. Dziękuje za odpowiedzi
    system to win xp sp2

• #2 29 Gru 2010 09:33
    Adzi31
    Poziom 22  

Antywirus jest niepotrzebny, jeżeli wiesz jak obchodzić się z komputerem i przestrzegasz pewnych zasad.
    Po pierwsze - Aktualny system i komponenty systemowe, Czyli najnowsze poprawki i internet explorer(który jest ważnym składnikiem systemu).

Po Drugie - przestrzeganie zasady, jeżeli coś budzi moje wątpliwości nie włączam tego.

Po trzecie - istnieją nieingerencyjne skanery na żądanie takie jak: Dr. Web Cureit! oraz Malwarebytes Anti-Malware. Skanując nimi system raz na miesiąc, zwiększasz swoje bezpieczeństwo.

Polecam Ci aktualizacje systemu do SP3, oraz instalacje wszystkich poprawek krytycznych.

A antywirus który zabiera najmniej pamięci i jest stosunkowo dobry to Avira i Avast!.
    źródło: http://www.dobreprogramy.pl/Test-darmowych-programow-antywirusowych-2011,Artykul,21381,9.html

Pozdrawiam!

• #3 29 Gru 2010 09:35
    451317
    Usunięty  

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme