X

Szarpanie na LPG - Daewoo Tico 97r

02 Jan 2011 21:05 MAmariomario
  • #1 02 Jan 2011 21:05
    mariomario
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Witam,
    mam problem z Daewoo Tico, które niedawno kupiłem, a mianowicie gdy po rozgrzaniu silnika (ok 2km) przełączam Tico na LPG przez chwile chodzi normalnie.
    Lecz gdy przejadę jakiś kawałek (2-3km) na LPG to gdy popuszczę pedał gazu, lub za mocno go wcisnę silnik zaczyna szarpać i przerywać. Reduktor gazu jest nieznanej mi firmy, ale pisze na nim że jest do mocy 100KM (Tico ma 41KM). Dodam że gaz był zakładany w tym aucie w 2004 roku.

Co może być przyczyną tego szarpania i przerywania ? Gdyż jest tak za każdym razem po przełączeniu na LPG, bo na benzynie silnik chodzi dobrze i nie gaśnie.

Szarpanie na LPG - Daewoo Tico 97r
  • #2 02 Jan 2011 21:28
    pudzianowski
    Level 28  
    Helpful post? (-1)
    Na początek: jak wygląda filterek gazu, kiedy były spuszczane zanieczyszczenia z parownika?
  • #3 27 Oct 2011 21:37
    uwekolarz
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Miałem podobne objawy po przełączeniu na gaz i przejechaniu paru kilometrów przerywał i się dławił przyczyna była taka ze pompka paliwa albo sam nie wiem co robiło tak ze powrotem zasysało paliwo pb i lpg pomogło poluzowanie korka wlewu paliwa a z czasem założenie drugiego elektrozaworu by paliwo płynęło w koło .
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products