Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Szarpanie na LPG - Daewoo Tico 97r

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> Szarpanie na LPG - Daewoo Tico 97r
Autor
Wiadomość
mariomario
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: wWo

Post#1 Post autora tematu 02 Sty 2011 21:05   

Witam,
mam problem z Daewoo Tico, które niedawno kupiłem, a mianowicie gdy po rozgrzaniu silnika (ok 2km) przełączam Tico na LPG przez chwile chodzi normalnie.
Lecz gdy przejadę jakiś kawałek (2-3km) na LPG to gdy popuszczę pedał gazu, lub za mocno go wcisnę silnik zaczyna szarpać i przerywać. Reduktor gazu jest nieznanej mi firmy, ale pisze na nim że jest do mocy 100KM (Tico ma 41KM). Dodam że gaz był zakładany w tym aucie w 2004 roku.

Co może być przyczyną tego szarpania i przerywania ? Gdyż jest tak za każdym razem po przełączeniu na LPG, bo na benzynie silnik chodzi dobrze i nie gaśnie.

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Sty 2011 21:05   

Powrót do góry

pudzianowski
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Łódź

Post#2 02 Sty 2011 21:28   

Re: Szarpanie na LPG - Daewoo Tico 97r

Na początek: jak wygląda filterek gazu, kiedy były spuszczane zanieczyszczenia z parownika?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Sty 2011 21:28   

Powrót do góry

uwekolarz
Poziom 9
Poziom 9

Post#3 27 Paź 2011 21:37   

Re: Szarpanie na LPG - Daewoo Tico 97r

Miałem podobne objawy po przełączeniu na gaz i przejechaniu paru kilometrów przerywał i się dławił przyczyna była taka ze pompka paliwa albo sam nie wiem co robiło tak ze powrotem zasysało paliwo pb i lpg pomogło poluzowanie korka wlewu paliwa a z czasem założenie drugiego elektrozaworu by paliwo płynęło w koło .
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> Szarpanie na LPG - Daewoo Tico 97r
Strona 1 z 1