Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Citroen Xsara 2.0 HDI, Nie odpala, Z samostartem na dotyk!!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Citroen Xsara 2.0 HDI, Nie odpala, Z samostartem na dotyk!!
Autor
Wiadomość
ciamas1
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Poznań

Post#1 Post autora tematu 03 Sty 2011 19:04   

Citroen Xsara 2.0 HDI, Nie odpala, Z samostartem na dotyk!!

Witam! Mam problem od jakiegoś pół roku z Xsarą HDI!!! Zaczęło się od tego, że po rozgrzaniu silnika nie szło jej odpalić. Przyczyną okazało się pompa paliwa w zbiorniku, na ciepłym silniku nie załączała się żeby na pompować paliwo. Po wymianie chodziła tydzień i zaczęły sie dziać cuda. Przestała odpalać, jeszcze na zimnym silniku ciężko ale zapala, na ciepłym bez PLAKU lub SAMOSTARTU nie podchodź. Stwierdzili uszkodzony czujnik ciśnienia paliwa przy pompie. Czujnik został wymieniony na nowy. Tydzień czasu było ok, po tygodniu wszystko wróciło. Wymieniłem pompę wtryskową, sprawdzone zostały wtryski, jest to samo!! POMOŻE KTOŚ?????
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 03 Sty 2011 19:04   

Powrót do góry

15daro
Poziom 2
Poziom 2

Post#2 16 Lip 2011 11:01   

Re: Citroen Xsara 2.0 HDI, Nie odpala, Z samostartem na dotyk!!

witam ja mam taki sam problem ze swoim samochodem. identycznie jak kolega tu opisuje. wymienilem regulator, wtryski i dzieje sie tak samo. na cieplym silniku nie chce palic. jak zimny to chodzi bez zarzutu a jak sie rozgrzeje to lipa... chetnie bym pomogl ale niestety sam nie wiem co mu dolega.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 16 Lip 2011 11:01   

Powrót do góry

ciamas1
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Poznań

Post#3 Post autora tematu 17 Lip 2011 08:29   

Re: Citroen Xsara 2.0 HDI, Nie odpala, Z samostartem na dotyk!!

KOLEGO JUŻ ROZWIĄZAŁEM TEN PROBLEM! U MNIE PROBLEMEM BYŁA POMPA PALIWA. PO WYMIANIE POMPY PALIWA NA SPRAWDZONĄ, W 100% SPRAWNĄ AUTO ZACZĘŁO CHODZIĆ. ODPALA BEZ NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU. PROBLEM SIĘ SKOŃCZYŁ I JEŻDŻĘ JUŻ PRAWIE PÓŁ ROKU I NIC PODOBNEGO SIĘ DZIEJE, AUTO SPRAWNE W 100 %. POZDRAWIAM I PROSZĘ SPRAWDZIĆ POMPĘ PALIWA!!! mNIE KOSZT NAPRAWY KOSZTOWAŁ 550 ZŁ!
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Citroen Xsara 2.0 HDI, Nie odpala, Z samostartem na dotyk!!
Strona 1 z 1