X
  • #1 04 Jan 2011 15:38
    A-Mail
    Level 22  
    Helpful post? (0)
    Zmywarka niezależnie od programu zaczyna próbę mycia od spuszczania wody, której nie ma w zmywarce.
    Po pewnym czasie zapala sie komunikat o niemożnosci spuszczenia wody, i zabawa sie kończy.
    Był serwisant, stwierdził ze padła elektronika, koszt wymiany 850zl.
    więc decyzja Nowa Zmywarka.
    Mie osobiście niechce sę wieżyc ze to elektronika "wali mnie w rogi" i próbuję sam dojś co jest nie tak.
    Jedynie co zostaje mi do sprawdzenia to 2 czujniki w jednym tzn czujnik temperatury oraz czujnik nazwimy go wody działający na zasadzie podczerwieni, czy wiecie jak można to sprawdzić mając miernik?
  • #2 04 Jan 2011 16:45
    mj_sup
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    witam
    nie wiem czy akurat ten model zmywarki posiada przełącznik pływakowy od zalania wodą na początku proponuje poszukać czy na dnie nie masz pływaka i czy mikro przełącznik jest w tym pływaku dobry
  • #3 04 Jan 2011 18:28
    A-Mail
    Level 22  
    Topic author Helpful post? (0)
    Tak ma pływak i działa OK
  • #4 05 Jan 2011 21:52
    A-Mail
    Level 22  
    Topic author Helpful post? (-1)
    Kurcze Dziala sam nie wiem dlaczego. Zaczełem grzebać przy czujniku temperatury i zabrudzenia wody, i ruszyła.
    Nowa zmywarka zaoszczedzona :)
    Ach ci serwisanci
    Zamykam
  • #5 08 Jan 2011 17:40
    ROBSON33
    Moderator AGD
    Helpful post? (0)
    A-Mail wrote:
    Mam wielką prośbę o odblokowanie tematu http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=8963451#8963451

Odblokowałem
  • #6 08 Jan 2011 18:29
    A-Mail
    Level 22  
    Topic author Helpful post? (0)
    HE Pospieszyłem się nieco jak już wcześniej powiedziałem zmywarka ruszyła na 2 zmywania, i nadal to samo.
    Wyświetla komunikat o niemożności spuszczenia wody, chociaż jest całkowicie sucha.
  • #7 08 Jan 2011 19:18
    skryn
    Admin grupy AGD
    Helpful post? (0)
    A-Mail wrote:

Wyświetla komunikat o niemożności spuszczenia wody, chociaż jest całkowicie sucha.

Więc musisz poszperać, co jest odpowiedzialne w maszynie za sygnał stanu pusty/pełny.
  Search 4 million + Products
Browse Products