Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Schemat podlaczenia Vaillant turboTEC plus i zasobnik VIH R

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Schemat podlaczenia Vaillant turboTEC plus i zasobnik VIH R
Author
Poziom 4
Poziom 4

Post#1 Post from the author of the topic 04 Jan 2011 21:14   

Schemat podlaczenia Vaillant turboTEC plus i zasobnik VIH R

Witam. Mam mały problem. Mianowicie tak mam mieszkanie 170m2 i rozprowadziłem już instalacje pod grzejniki. Grzejnikow mam 11 i wszystkie będą na rozdzielaczu. Podlogówki nie ma, a CWU rozprowadziłem w systemie uponor wraz z cyrkulacja. Teraz potrzebuję kupic piec jedno funkcyjny Vaillant turboTEC VU plus i zasobnik VIH R 120l lub 150l. Mam 2 lazienki i rodzina 4 osobowa jaki zasobnik 120l czy 150l? Zastanawiam sie też czy piecyk Vaillanta czy WOLF CGG-2K i też jedno funkcyjny i zasobnik i rownież z zamknietą komorą spalania. Kondensata nie chce ponieważ nie mam tyle kasy zeby dołożyć do pieca i ze 30% do grzejników. I potrzebowałbym rowniez jakis dobry schemat podłączenia czegoś takiego. Pozdrawiam Michał

[/b]

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 04 Jan 2011 21:14   

Back to top

retrofood
Moderator- Elektryka Instalacje i Sieci
Moderator- Elektryka Instalacje i Sieci

Post#2 04 Jan 2011 21:35   

Re: Schemat podlaczenia Vaillant turboTEC plus i zasobnik VI

Pkt 8.2, 15 regulaminu.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Schemat podlaczenia Vaillant turboTEC plus i zasobnik VIH R
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.06 seconds

elektroda.pl topic RSS feed