X

Samsung Delphi wyswietlacz nie działa

09 Jan 2011 10:08 CZczubekth
  • #1 09 Jan 2011 10:08
    czubekth
    Level 2  
    Helpful post? (+1)
    Witam.
    Mam problem z telefonem. Mam Samsunga Delphi moze 3 tygodnie. Wszystko było ok i dzisiaj nagle nie działa wyświetlacz. Włączam telefon słychać uruchomienie logo, podświetla klawiature qwerty, ekran dotykowy działa, bo czuć i słychać jak dotykam ale... wyświetlacz pozostaje czarny, w ogóle sie nie włącza. Co mogło się stac pomóżcie!
  • #2 09 Jan 2011 12:06
    motobodzer
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Telefon został kupiony nowy z salonu czy z drugiej ręki ?? Upadł a może został zalany??
  • #3 09 Jan 2011 12:10
    czubekth
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Nowy z salonu Ery. Nie został zalany, nie upadł mi. Po prostu podłaczyłem do ładowania w nocy, rano sie obudziłem i nie dział wyswietlacz. Czuc dotyk podswietla qwerty, no ale nic nie widac. Jak sie mocniej przypatrze to naprawde tak słabo cos widać praktycznie wogóle.
  • #4 09 Jan 2011 12:11
    jever 23
    Moderator - GSM
    Helpful post? (0)
    Oddaj na gwarancje.
  • #5 09 Jan 2011 12:25
    czubekth
    Level 2  
    No ale co moze byc tego powodem?
    Mógłby być zawilgocony od zimna albo czegoś i mogło dać zwarcie po podłaczeniu do ładowania?
  • #6 09 Jan 2011 12:30
    jever 23
    Moderator - GSM
    Helpful post? (0)
    Powodów może być 1000 - w tym także zawilgocenie.
  • #7 09 Jan 2011 12:34
    czubekth
    Level 2  
    Ale jeśli sie okaże że są ślady wody czy zawilgocenia unieważnia mi gwarancje;/
  • #8 09 Jan 2011 12:36
    jever 23
    Moderator - GSM
    Helpful post? (0)
    czubekth wrote:

Pisałem oddaj na gwarancje- jeśli unieważnią - będziesz się martwić później.
  • #9 09 Jan 2011 16:17
    dzikiluk7
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    czubekth wrote:

zalezy w jakim stopniu zawilgocone. jak by odkryli ze caly telefon a to by wskazywalo na to, ze byl calkowicie zanurzony to wtedy utracisz gwarancje. ale jezeli sladowe ilosci, dlatego ze lezal na parapecie to nie powinno nic byc.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products