X
  • #1 12 Jan 2011 17:50
    bratr
    Level 2  
    Helpful post? (+1)
    Witam

Mam problem z hamulcem recznym , swieci mi sie zółta kontrolka od tego hamulca i swieci tez przycisk z lewej strony kierownicy "P". Nie moge włączyc i wylączyc hamulca.Auto jezdzi ale jest jakas awaria , co to moze być? Płyn hamulcowy jest , układ jest szczelny. Czy moze to byc zapowietrzenie tego ukladu hamulcowego, sam nie wiem. POMÓŻCIE

DZIEKUJE POZDRAWIAM

bratr(malpa)wp.pl
  • #2 12 Jan 2011 19:48
    pioart
    Level 37  
    Helpful post? (0)
    Diagnostyka . Jaki stan tylnych klocków , prawdopodobnie się kończą , sam nie wymienisz bez sprzętu do programowania .
  • #3 13 Jan 2011 17:56
    bratr
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Klocki nówka wymienione.

Pomogło rozłączenie akumulatora i problemem narazie znikł(w garażu wszystko działa trzyma i puszcza) , jutro sprawdze ten hamulec w trasie.

Dzieki pozdrawiam

bratr(malpa)wp.pl
  • #4 13 Jan 2011 18:21
    pioart
    Level 37  
    Helpful post? (0)
    bratr wrote:
    Klocki nówka wymienione.
    Pomogło rozłączenie akumulatora i problemem narazie znikł(w garażu wszystko działa trzyma i puszcza) , jutro sprawdze ten hamulec w trasie.

Ale teraz wymieniłeś czy były wymienione a błąd był .
  • #5 13 Jan 2011 20:19
    T5
    Moderator Samochody
    Helpful post? (+1)
    Przyjrzyj się kablom które idą do zacisków(pod gumą przy wtyczce)
  • #6 03 Feb 2011 13:12
    marx001
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Miałem taki sam problem w moim passacie 3c 2005. Pomogła wymiana przycisku hamulca ręcznego na nowy z serwisu - koszt około 100zł.
  • #7 09 May 2014 20:04
    rysio134
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Po pierwsze masz moze vcds'a? odpytaj go ! następnie zobacz błąd . sprawdz moze na obudowie silniczka jest pęknięcie częsta przyczyna co konczy się regeneracja silniczka lub wymiana na nowy badz wymiana samego przycisku.
  Search 4 million + Products
Browse Products