X

Który modem najlepszy do Orange Freedom Pro?

SpringstilII 15 Jan 2011 03:29
  • #1 15 Jan 2011 03:29
    SpringstilII
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Witam,

Niedługo chcę wziąć próbę Internet z Orange w technologii CDMA. Mam do wyboru modem Axesstel MV 410R lub MV510R Lub Any Data ADU 650. Jedni mówią,że Any Data daje najlepsze osiągi inni,że MV510. Który wybrać? I drugie pytanie, jaki program (darmowy) jest najlepszy do kontrolowania ilości pobieranych danych? Ponieważ w Orange będę miał limit 3GB i chcę kontrolować na bieżąco ile mi jeszcze pozostało. Z góry dziękuje za pomoc..:)
  • #2 15 Jan 2011 19:41
    zwyklyczlowiek
    Level 22  
    Helpful post? (0)
    Jeśli to ma być domowy internet stacjonarny to raczej MV410R lub MV510R , nie ze względu na osiągi ( tu zdania są podzielone), ale ze względu na wbudowany router z wi-fi.
    Program do zliczania transferu: NetMeter
    @lukaszcugier, on bierze na próbę OFP, nie Free, więc 3G nawet jak ma zasięg- w co wątpię-nie będzie miał możliwości testować.
  • #3 15 Jan 2011 19:56
    lukaszcugier
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Zgadzam się - wszystko zależy w jakim zasięgu jesteś, tzn czy masz w okolicy 3G czy tylko cdma, jeśli masz tylko cdma a zasięg komóry zostaje w edge to bierz którykolwiek - anteny do mv410 są tańsze ale funkcjonalnie to to samo, spytaj się czy mają na stanie karty tylko ruim - wtedy możesz z nich zdjąć pin i nic już nie trzeba kombinować. Sprzedawca powinien Ci powiedzieć co najlepiej na Twoim terenie zadziała - jeśli oczywiście będziesz kupował w swojej okolicy.
  Search 4 million + Products
Browse Products