Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 15 Sty 2011 20:25
    zysio89
    Poziom 7  

Posiadam audi a4 97 rocznik w benzynie, odkąd pamietam zapala mi sie lampka oleju zauważyłem ze dzieje sie to na wolnych obrotach. Wymieniłem już czujnik oleju przez jakises 2 miesiace bylo wszystko ok i znowu problem wrócił. Prosze o wasze dobre opinie gdyz nie mam pojecia w cym jest problem

• #2 15 Sty 2011 20:40
    glosny83
    Poziom 28  

Zmierzyć ciśnienie oleju i podać wartości,to pomożemy.

• #3 15 Sty 2011 21:24
    motul77
    Poziom 12  

A poziom oleju sprawdzasz, jaki masz?

• #4 15 Sty 2011 22:43
    tomasz0703
    Poziom 24  

A obrotomierz ci nie wariuje jak się lampka zapala ?

• #5 17 Sty 2011 23:13
    zysio89
    Poziom 7  

"Zmierzyć ciśnienie oleju i podać wartości,to pomożemy."
    cisnienie wczasie jazdy bylo normalne sparwdzalem na komputerze, gdy sie lampka zapalala cisnienie spadalo, pomiary podam z czasem bo nie pamietam, musze sie zapytac znajomego mechanika, ktory mi udostepnil komputer ale zrobie je ponownie

"A poziom oleju sprawdzasz, jaki masz?"
    poziom oleju jest ok bo robilem rozrzad zaraz po zakupie samochodu z wymiana oleju, filtrow oraz czujnika

"A obrotomierz ci nie wariuje jak się lampka zapala ?"
    nie wariuje

• #6 18 Sty 2011 00:41
    pioart
    Poziom 37  

zysio89 napisał:
    "Zmierzyć ciśnienie oleju i podać wartości,to pomożemy."
    cisnienie wczasie jazdy bylo normalne sparwdzalem na komputerze, gdy sie lampka zapalala cisnienie spadalo, pomiary podam z czasem bo nie pamietam, musze sie zapytac znajomego mechanika, ktory mi udostepnil komputer ale zrobie je ponownie

"A poziom oleju sprawdzasz, jaki masz?"
    poziom oleju jest ok bo robilem rozrzad zaraz po zakupie samochodu z wymiana oleju, filtrow oraz czujnika

"A obrotomierz ci nie wariuje jak się lampka zapala ?"
    nie wariuje

No ciekawostka . Jestem ciekaw w jaki sposób komputer z czujnika ciśnienia odczyta jego faktyczne wskazania . Czujnik to pewnie jakąś taniochę kupiłeś i już się napracował , jaki masz filtr oleju ? / CCC Filtron?/ Jaki silnik ?

• #7 18 Sty 2011 22:04
    zysio89
    Poziom 7  

silnik 1,8 125koni bez turbo benzyna+lpg,
    filtr oleju firmy manna

• #8 19 Sty 2011 01:29
    zeimp
    Moderator Samochody

Koledzy Ci podpowiadają a Ty swoje! Weż chłopie wykręć czujnik ciśnienia oleju, w to miejsce wkręć manometr i podaj w końcu wyniki!!! Kompem to ty nie zmierzysz faktycznego (prawdziwego) ciśnienia w silniku. I jeszcze jakbyś podał w jakich okolicznościach Ci się ta kontrolka zapala ( na zimnym silniku, na gorącym i jakiego oleju używasz) ...

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty