X

Ursus C-360 jaka pompa najlepsza do tura?

mcgarlacz 19 Jan 2011 19:00
  • #1 19 Jan 2011 19:00
    mcgarlacz
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Zastanawiam sie nad dwoma pompami hydraulicznymi do c-360 do którego założyłem nowego tura. Pierwsza to orginalna pompa ''zetor polska'' 33l/min a druga niemiecka ''Granit'' 35l/min. Może ktoś zna jeszcze mocniejszą pompe? Prosze o pomoc w tym temacie! Pozdrawiam!!!
  • #2 19 Jan 2011 21:07
    cichus
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    Czy mógłby Kolega wyjaśnić co to znaczy "mocniejsza pompa"?
  • #3 13 Feb 2011 19:59
    Androw
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Miałem taki sam problem. Założyłem tura do 360 od zetora z szeroką łyżką i podnosił wolno.Skusiłem się i założyłem tak zwaną wzmocnioną i wyszło jeszcze gorzej trzeba było mocno gazować by podniósł do góry ze śniegiem. Teraz założyłem multiplekser z pompą na wom z tyłu i podnosi szybko na wolnych obrotach z całą łyżką śniegu.
  • #4 16 Feb 2011 00:11
    Kamil82
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Ja mam założona tz wzmocniona tz o większej wydajności i smiga bardzo dobrze
  • #5 16 Feb 2011 11:18
    rzemyk90
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Sama wzmocniona pompa nic nie da. Trzeba jeszcze zmienic rozdzielacz o wiekszej wydajnosci. Oryginalne rodzielacze maja okolo 20 l przeplywu. Wiec jak zalozycie taka wzmacniana pompe o wydajnosci 35 litrow, to przeciez ona bedzie pompowala na sile, i bardzo szybko ulegnie zuzyciu.

Dodano po 48 [sekundy]:

Chyba ze te pompe podlaczycie bezposrednio z rozdzielaczem tura, a oryginalny zostanie ominiety.
  • #6 16 Feb 2011 11:35
    Piotross90
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    rzemyk90 wrote:
    Sama wzmocniona pompa nic nie da. Trzeba jeszcze zmienic rozdzielacz o wiekszej wydajnosci. Oryginalne rodzielacze maja okolo 20 l przeplywu. Wiec jak zalozycie taka wzmacniana pompe o wydajnosci 35 litrow, to przeciez ona bedzie pompowala na sile, i bardzo szybko ulegnie zuzyciu.

Dodano po 48 [sekundy]:

Chyba ze te pompe podlaczycie bezposrednio z rozdzielaczem tura, a oryginalny zostanie ominiety.

Takich bzdur dawno nie słyszałem, jeszcze każ węże powymieniać na większe.
  • #7 21 Feb 2011 11:06
    rzemyk90
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Przeczytaj 3 post.

Skusiłem się i założyłem tak zwaną wzmocnioną i wyszło jeszcze gorzej trzeba było mocno gazować by podniósł do góry ze śniegiem.

Zaloz taka pompe do swojej 360 i zacznij pracowac z turem dosc ostro. 3 dni i pompy nie ma.
  Search 4 million + Products
Browse Products