Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative Sound Blaster AWE64 Gold ISA - sterowniki pod DOS

Yasashii 20 Sty 2011 01:11 1221 2
  • #1 20 Sty 2011 01:11
    Yasashii
    Poziom 9  

Witam. Poszukuję sterowników do karty dźwiękowej Creative Sound Blaster AWE64 Gold pod DOS. Na oficjalnej stronie Creative są tylko sterowniki dla windowsa 95.

w związku z tym że regulamin nakazuje: konfiguracja komputera
    -stacjonarny
    -pentium III 600 MHz
    -128 mb sdram
    -hdd 80gb IDE Western Digital
    -Płyta główna Asus (nie mam pojęcia jaki model)
    -grafika jakiś stary radeon (nie znam modelu)

Przy instalacji DoS'a 7.1 można zainstalować sterowniki do tej karty lecz z jakiegoś powodu nie działa wtedy midi co uniemożliwia mi spełnienie celu czyli granie w stare dosowe gierki (które wymagają midi). Pozostałe dźwięki odtwarzają się normalnie.

Dzięki wujkowi Google dowiedziałem się, że do karty dołączane były dwie dyskietki i na jednej z nich były sterowniki pod dos. Jeśli ktoś posiada taką dyskietkę lub jej zawartość (albo gdzieś znalazł bo ja w necie nie znalazłem sterowników pod dos) to byłbym wdzięczny za udostępnienie w tym temacie, na pm, albo na maila: Yasashii.pol(malpa)gmail.com

Z góry dziękuję.

Edit: punktu piątego z regulaminu zawartego w temacie: " Informacja dla wszystkich poszukujących sterowników!" nie mogę wykonać gdyż konkretnego modelu urządzenia nie znam poza nazwą i rodzajem portu, komputer do którego karta jest podłączona xp nie uciągnie bo to zabytek więc menadżera urządzeń nie mogę uruchomić, pod drugiego kompa nie mam jak podłączyć, ponieważ nie mam portów ISA.

• #3 20 Sty 2011 14:25
    Yasashii
    Poziom 9  

Pobrałem iso i wgrałem stery. Teraz działa jak należy. Dziękuję bardzo :D

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme