Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 22 Sty 2011 16:33
    Quarz
    Poziom 43  

Witam,
    jak w temacie. To jest tablet z ekranem dotykowym i nie widzę na jego obudowie żadnej śrubki, ani śladu jej maskowania ... :cry:
    Natomiast obudowę chcę otworzyć, ponieważ zachodzi konieczność wymiany w nim bateryjki od systemowego zegara.
    Jeśli ktoś z Kolegów wie jak to zrobić, lub zna jakieś strony o tym, to proszę o pomoc.

Pozdrawiam

P.S. Jeśli temat umieściłem w niewłaściwym dziale, to proszę o przeniesienie w miejsce właściwe.

W uzupełnieniu - tak to wygląda:
    Chiński tablet MID - jak otworzyć obudowę ....

• #2 22 Sty 2011 16:48
    tronic1
    Spec od komputerów

Podaj dokładny typ urządzenia. Pewnie obudowa na zatrzaski.

• #4 28 Sty 2011 17:26
    zieluś
    Poziom 18  

szukaj łączenia może jest spięty aby otworzyć go użyj piórka do gitary tylko ostrożnie bo skoro to chińskie to pewnie ekran ma taśmę przylutowaną

• Pomocny post
    #5 28 Sty 2011 18:47
    wibi
    Poziom 20  

Musisz cieńkim narzędziem (nożem,skalpelem) podważyć czarną ramkę na ekranie,jest przyklejona.Po podważeniu zobaczysz śrubki które należy odkręcić i wówczas juz otwarcie nie bedzie problemem gdy np.paznokciem przejedziesz wokół ramki.Wyciaganie zacznij od strony gdzie nie ma tego głównego przycisku.

• Pomocny post
    #6 29 Sty 2011 15:22
    ziomus90210
    Poziom 35  

Tak jak pisze kolega wibi .
    Przednia część wklejona jest jakimś chińskim mazidłem (klejem) :)

• #7 14 Kwi 2011 12:15
    Quarz
    Poziom 43  

Witam,
    odpowiadam z opóźnieniem, ponieważ tablet był u kolegi, a je wcześniej nie zdążyłem zrobić fotek.
    Faktycznie pod foliową maskownicą przyklejoną jakąś obustronnie klejąca taśmą:

są cztery wkręty:

Za podpowiedzi dziękuję i temat zamykam.

Pozdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty