Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Monitoring, opinie na temat kamer

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Zabezpieczenia Stacjonarne -> Monitoring, opinie na temat kamer
Autor
Wiadomość
scuzz
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Wrocław

Post#1 Post autora tematu 01 Lut 2011 23:45   

Monitoring, opinie na temat kamer

Witam
Chciałbym zaczerpnąć opinii na temat kamery NVC-GDN3800H/IR . Chce pomóc siostrze zabezpieczyć dom czterema takimi kamerami. Co sądzicie o takim produkcie poradzi sobie w nocy? Dodam że oswietlenie ulicy jest tylko od frontu ale nie jest zbyt mocne. Kompaktowych kamer nie chciałbym stosować gdyż raczej małoestetycznie wyglądają. Czekam na opinie i ewentualne sugestie co zastosować.

Btw. Z pewnych wzgledów jestem ograniczony do produktów novusa.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Lut 2011 23:45   

Powrót do góry

kreslarz
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Świętochłowice

Post#2 01 Lut 2011 23:56   

Re: Monitoring, opinie na temat kamer

To jest jedna z lepszych kamer, taka średnia półka. Oświetlenie nie jest istotne, bo ma diody IR i filtr. Jak jest słabe światło, to przechodzi w tryb mono i ma nadal dość dobrą czułość. Katalogowa odległość oświetlacza IR jest nieco "katalogowa", ale około 10 m jest OK. Jak stać na taki wydatek, to jak najbardziej.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Lut 2011 23:56   

Powrót do góry

scandaliks
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: "-"

Post#3 02 Lut 2011 08:44   

Montowałem wersje NVC-EC3201H/IR co prawda stały obiektyw,klient bardzo zadowolony(podgląd bramki wejściowej).Faktycznie w tym modelu także przekłamany sporo zasięg IR (takie 7m),ale jak ta dawała rady to spokojnie możesz inwestować w tą wypaśniejszą wersje :)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Lut 2011 08:44   

Powrót do góry

monter79
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Kościerzyna

Post#4 02 Lut 2011 13:02   

Witam kolegów, montowałem jakis czas temu takie kamerki na hali, klient zadowolony, ja tez nie mam z nimi problemów, IR faktycznie jest katalogowy :) ale tak chyba jest w kazdej kamerze.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Zabezpieczenia Stacjonarne -> Monitoring, opinie na temat kamer
Strona 1 z 1