Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jaki modem CDMA do Orange kupić?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieci Co Kupić -> Jaki modem CDMA do Orange kupić?
Autor
Wiadomość
daryelko
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Czestochowa

Post#1 Post autora tematu 03 Lut 2011 20:10   

Jaki modem CDMA Orange

Witam. Mam zamiar kupić internet orange Nowy BE Standard i mam pytanie, jaki modem wybrać Axesstel MV410 czy MV510. Czym się te modele różnią? Który lepiej łapie zasięg? Nie mam telefonu stacjonarnego, więc potrzebuję czegoś bez niego, a z tego co wiem, to tylko CDMA od Orange jest interesujące(mieszkam na małej wsi). Sąsiad ma CDMA i działa u niego całkiem przyzwoicie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Lut 2011 20:10   

Powrót do góry

zwyklyczlowiek
Young Lady
Young Lady

Miasto: Warszawa

Post#2 04 Lut 2011 01:38   

Re: Jaki modem CDMA Orange

Do MV410 podłączysz się przez USB oprócz Ethernet lub wi-fi, do MV510 tylko przez Ethernet lub wi-fi.
Dostęp do konfiguratora w MV410 jest możliwy przez Ethernet lub wi-fi , w MV510 tylko przez Ethernet.
MV410 nie ma barmki VOIP, MV510 ma (jest to opcja) połączenia VOIP w ramach limitu.
Poza tym modele są do siebie bardzo podobne.
Weź na próbę usługę zanim ją kupisz, i przetestuj w sumie najważniejsze aby Ci się twój model nie psuł, bo teraz ma ( Orange) już znów jakiś serwis i w razie usterki nie wymienią padniętego tak od razu na nowy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieci Co Kupić -> Jaki modem CDMA do Orange kupić?
Strona 1 z 1