Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative T3030 - przestały działać

frycek777 03 Lut 2011 20:37 1780 4
  • #1 03 Lut 2011 20:37
    frycek777
    Poziom 2  

Witam. Otóż mam problem z zestawem Creative T3030 :/ głośniki nie chcę mi działać. W zestawie jest pilot podłączany do subba i nim się włącza zestaw. Pilot ma także wyjście na słuchawki. I gdy podłącze do PC nic mi nie gra jak włączę na ON i pod głoszę. A gdy podłączę słuchawki do pilota to wtedy słuchawki grają. Nie wiem co jest :/ rozkręcałem to i ogólnie nic zbytnio tam nie widziałem co mogłoby się popsuć, nie znam się, bezpiecznik jest cały.

Proszę o pomoc

Kontakt:
    gg:7114133 lub PW

• #2 06 Lut 2011 02:13
    RAV_AUDIO
    Poziom 21  

Nie wiem czy to pomoże. Nie tylko ty masz taki problem. Kiedy przekopałem elektrodę znalazłem dwa albo trzy zapytania o ten problem. Temat w linku może tylko Ci naświetlić ewentualne przypuszczenia autora, lecz nie ma tam ostatecznej diagnozy. Znalazłem też kilka zapytań akurat o ten model głośników komputerowych w wyszukiwarce "google.pl"-Polecam lekturę, jeśli poszukasz dogłębniej to pewnie znajdziesz przyczynę. Z racji, że nie tylko Twoje głośniki posiadają pilot, mógłbyś sprawdzić inne zestawy głośników Creative z dołączonym pilotem i być może tam będzie wytłumaczona przyczyna tej usterki.

A oto link do tematu o którym wspomniałem wcześniej:
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1188014.html#5958143

• #3 24 Lut 2011 19:26
    osebcio
    Poziom 1  

siema, mam ten sam problem , najpierw mialem rozwalony wtyk mini din 9 pin, po przeszczepieniu koncowki pilot zaczal reagowac , jednak glosniki nie graja, tylko przy podlaczonych sluchawkach dzwiek plynie normalnie (aczkolwiek ostatnio w wyniku bledu przylutowania masy do zlego pinu we wtyczce, przy wlozonych sluchawkach glosniki graly na pelna "pi..." glosnosc - bez mozliwosci regulacji) wiec wydaja z siebie dzwieki ... ale nie wtedy kiedy trzeba ..... ZNALAZL KTOS MOZE RozWIAZANiE ?? albo wie co jest nie tak ?? :/

Co jest nie tak ?
    PISOWNIA.
    3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS)

• #4 28 Lut 2013 23:16
    sszemer
    Poziom 1  

Mam ten sam problem.
    głośniki ciche (nawet nie słychać pyknięcia przy włączeniu),a w słuchawkach gra normalnie.

• #5 12 Kwi 2013 23:32
    slamg
    Poziom 2  

Tak przy okazji to ktoś wie jaki zasilacz jest do tych głośniczków bo niestety spalił mi się i informatyk zabrał do "naprawy" i już do mnie nie wrócił. Pozdro :)

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme