Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Rejestrator BCS 4040GE - skąd firmware

ruffio 07 Lut 2011 08:56
  • #1 07 Lut 2011 08:56
    ruffio
    Poziom 14  

Mam problem z BCS 4040. Potrzebuję najnowszy firmware do tego rejestratora. Na stronie producenta firmware'u brak. Jeśli ktokolwiek z Kolegów posiada takowy proszę o info.

Typ rejestratora: DVR 0404GB(EWH)
    System: 3.405.0000.0
    Data kompilacji: 2007-11-08
    Strona: 1.8.8.70

• #2 25 Lut 2011 21:05
    wkrleg
    Poziom 16  

Seria BCS 0404 to chyba jest to samo co odpowiednik TORO 0404
    Miałem BCS-a u siebie teraz posiadam TORO. Nie widziałem różnicy -
    Jeśli się mylę proszę o sprostowanie.
    A jeśli chcesz to sprawdzić to na stronie Firmy Fortec; www.fortec.pl mają najnowszy soft , sporo zmian. Osobiście to aktualizowałem i bez problemu.
    Polecam. Pozdrawiam. W razie .... pytaj.

• #3 26 Lut 2011 11:59
    ruffio
    Poziom 14  

Niestety zmiana rejestratora nie wchodzi w grę - trzeba naprawić to co się posiada.
    Najpierw postaram się zdobyć firmware, a potem zaktualizować.

• #5 01 Mar 2011 17:56
    ruffio
    Poziom 14  

Cytat:
    Może najpierw wyjaśnij dokładnie jaki masz problem z tym rejestratorem. Nie koniecznie musi być to problem z firmware.

Rejestrator pracuje z 3 kamerami z czego z 2 nagrywa obraz i dźwięk. Dźwięk jest zbierany przez wzmacniacz z 3 mikrofonów i jest odtwarzany w pokoju technicznym (na dwóch głośnikach). Podczas nagrywania obrazu i dźwięku wszystko jest ok. Czasami słychać trzask (niegłośny); na podglądzie, na monitorze czasami pojawi się szpilka. Problem jest:
    - podczas odsłuchiwania materiału video po serii trzasków (3-6 trzasków następujących po sobie) dźwięk rozjeżdża się z obrazem tak, że słychać co 10 słowo. Spowolnienie video podczas odtwarzania na komputerze do 0,7-0,8 nominalnej prędkości pozwala na usłyszenie co 3 słowo (nie jest dobrze, ale jest lepiej). Zniekształcenie dźwięku jest podobne do niewyrabiającej się karty avermedia (postaram się wyciąć próbkę dźwięku i zamieszczę ją w terminie późniejszym).
    - mimo iż na podglądzie widać dobrze obraz, to rejestrator nagrywa różową planszę z losowej kamery.
    Problemy z rejestratorem mają charakter losowy i nie za każdym razem się pojawiają. Bywa tak że nagrywa pięknie, a czasami jest tak że jest kaszanka od samego początku włączenia nagrywania.
    Rejestrator nie pracuje w trybie ciągłym. W razie potrzeby jest włączany na 2-3 godziny maksymalnie 3 razy w tygodniu.
    Dyski twarde WD750 - 2 szt były podpięte do komputera po czym były testowane (łącznie ze sprawdzeniem SMARTa) i formatowane w rejestratorze - oba są sprawne. Cały system (mikrofony, kamery, rejestrator, wzmacniacz) jest podłączony pod jedno źródło prądu.

joy napisał:
    Przeglądnij stronę firmy DAHUA.

Przejrzane - nic kompletnie. Tylko program do odtwarzania dav'ów i kodeki pasują do rejestratora.

• #6 27 Mar 2012 17:48
    gregoryedwin
    Poziom 2  

Odgrzebuję temat, bo odpowiedź jest dosyć prosta...

Spróbuj zdobyć właściwe oprogramowanie od polskiego dystrybutora BCS - firmy NSS SECURITY: http://www.nsssecurity.pl/cctv-oprogramowanie-aktualizacje.html . Ja po rozmowie telefonicznej z działem technicznym otrzymałem od nich na mail'a właściwą wersję firmware'u.
    pozdrawiam
    G.W.

• #7 27 Mar 2012 18:35
    sharp
    VIP Zasłużony dla elektroda

Temat zamykam.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty