Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

polo, VW, 1.4, skrzynia biegów

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> polo, VW, 1.4, skrzynia biegów
Autor
Wiadomość
ewaiwonn
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 11 Lut 2011 18:58   

polo, VW, 1.4, skrzynia biegów

Zaznaczam... jestem kobietą i szukam pomocy. Ojciec i mechanik robią ze mnie "idiotkę", podobno wmawiam sobie problemy. Coraz częściej zdarza się, że podczas jazdy w okolicy skrzyni biegów słychać "terkotanie". Czasem bardzo ciche, ale zdarza się również głośne i długotrwałe. Myślałam, że to drążek bo to starszy samochód (1996), ale odgłosy słychać nieco niżej, jakby w skrzyni biegów. Odgłos ten kojarzy się z czymś co nie jest dokręcone...jakby luźne. Często na nierównych drogach zaczyna "terkotać". Zdarzają się podróże podczas których skrzynia biegów nie oddaje żadnych dziwnych dźwięków.Czy mogło się tam coś poluzować? Próbowałam dowiedzieć co to jest, ale bezskutecznie. Z góry dziękuję, za pomoc.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Lut 2011 18:58   

Powrót do góry

tzok
Moderator Samochody
Moderator Samochody

Miasto: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Post#2 11 Lut 2011 20:03   

Re: polo, VW, 1.4, skrzynia biegów

Skrzynia biegów jest w tym aucie przy silniku, z jego boku po stronie kierowcy, daleko od lewarka zmiany biegów... jeśli coś grzechocze w okolicy lewarka to jest tam w zasadzie tylko wydech.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Lut 2011 20:03   

Powrót do góry

ewaiwonn
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 Post autora tematu 11 Lut 2011 20:36   

Re: polo, VW, 1.4, skrzynia biegów

Dziękuję bardzo!
Gorąco pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> polo, VW, 1.4, skrzynia biegów
Strona 1 z 1