Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak podłączyć przenośny odtwarzać DVD do telewizora?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> Jak podłączyć przenośny odtwarzać DVD do telewizora?
Autor
Wiadomość
Yamakasi51
Poziom 11
Poziom 11

Post#1 Post autora tematu 13 Lut 2011 14:19   

Jak podłączyć przenośny odtwarzać DVD do telewizora?

Witam!
Posiadam przenośny odtwarzacz dvd lark go.W instrukcji obsługi jest opcja podłączenia tego odtwarzacza do telewizora i oglądania filmów na TV.Tutaj macie obrazek podłączenia- Jak podłączyć przenośny odtwarzać DVD do telewizora? .Ale jest problem nie posiadam takiego kabla ani też nie znalazłem go na allegro.Gdzieś czytałem że można użycz 2 kabli przejściówek ale nie wiem jakie to są.Może mi ktoś poradzić gdzie taki kabel/kable znaleźć aby odtwarzacz filmy na telewizorze za pomocą tego przenośne odtwarzacza dvd.Ten jeden kabel musi byc taki:3 rozgałęzienia kabli chinch do telewizora i 2 rozgałęzienia kabli jack do odtwarzacza.A czy może byc taka kombinacja kabli:kupie takie 2 kable na allegro : http://img831.imageshack.us/f/kablev.jpg/ -i tak 2 chinch podłącze do telewiora(dzwięk,prawy,lewy)a jeden do odtwarzacz (dzwięk)
natomiast drugi kabel- jeden chinch do telewiora(obraz)jeden zostawiam chinch a jack jeden podłączam do odtwarzacza(obraz)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Lut 2011 14:19   

Powrót do góry

agraba
Poziom 12
Poziom 12

Post#2 13 Lut 2011 22:25   

Re: Jak podłączyć przenośny odtwarzać DVD do telewizora?

Witam,
Napisz tutaj serwis(malpa)lark.com.pl lub zadzwoń tutaj http://www.lark.com.pl/kontakt.htm . Przyślą Ci kabelek za zaliczeniem pocztowym.
Pozdrawiam.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Lut 2011 22:25   

Powrót do góry

Maltatv
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Wrocław

Post#3 22 Lut 2011 00:22   

Re: Jak podłączyć przenośny odtwarzać DVD do telewizora?

Ja użyłem dwóch kabli minijack->3xczincz i niestety jest sam dźwięk bez obrazu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> Jak podłączyć przenośny odtwarzać DVD do telewizora?
Strona 1 z 1