Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Hotpoint, Ariston, LL 43S EU. Brak grzania.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Użytkowy -> AGD Początkujący -> Hotpoint, Ariston, LL 43S EU. Brak grzania.
Autor
Wiadomość
thewaly
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Poznań

Post#1 Post autora tematu 18 Lut 2011 17:15   

Hotpoint, Ariston, LL 43S EU. Brak grzania.

Witam.

Od kilku dni szukam informacji jak naprawić moją zmywarkę (Hotpoint LL 43S EU). Zmywarka nie grzeje, a po jakimś czasie wyłącza program i zaczyna mrugać na czerwono lampka pod kieliszkami (pierwsza od prawej).

Znalazłem na forum kilka rad i je zastosowałem.

1. Grzałka. 1800W. Sprawdzona omomierzem. Około 29Ω Więc wydaje się być w porządku. Jak się później okazało nawet nie dostaje zasilania.

2. Hydrostat. Sprawdzany omomierzem reaguje kiedy się dmuchnie do środka.

3. Moduł bit 1oo. Wymieniłem wszystkie kondensatory i warystory na module. (Prócz jednego z trzema nóżkami ponieważ nie mogłem go dostać). Podobno wymiana któregoś z tych elementów mogła pomóc, wymieniłem więc wszystkie na wszelki wypadek.

Niestety nic to nie pomogło. Na grzałce nie ma nadal zasilania i pokazuje się po jakimś czasie czerwona lampka.

Chciałbym kupić moduł bit 1oo ale nie jestem pewien czy to na pewno ten element jest uszkodzony. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 18 Lut 2011 17:15   

Powrót do góry

g73
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Kielce

Post#2 18 Lut 2011 20:42   

Re: Hotpoint, Ariston, LL 43S EU. Brak grzania.

Witam sprawdz przekaznik grzałki na module pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Użytkowy -> AGD Początkujący -> Hotpoint, Ariston, LL 43S EU. Brak grzania.
Strona 1 z 1