Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Problem z powrotem do ustawien fabrycznych windowsa 7

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Software -> Problem z powrotem do ustawien fabrycznych windowsa 7
Autor
Wiadomość
Notonoblue
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 24 Lut 2011 16:41   

Problem z powrotem do ustawien fabrycznych windowsa 7

Mam laptopa Toshiba L650-12Q i WINDOWSA 7. Z niewyjaśnionych powodów komputer nagle zaczął chodzic bardzo powoli. W przeszłości też miałem ten problem, więc przez HDD Recovery powróciłem do fabrycznych ustawień na laptopie. Dziś chciałem zrobic to po raz kolejny, lecz po wciśnięciu F8 przy włączaniu laptopa jest szereg opcji dotyczących użytkowania awaryjnego, nie ma natomiast opcji "napraw komputer", przez którą na dalszym etapie wraca się do ustawień fabrycznych. Na dysku D jest folder HDD Recovery mający 7 GB i kategoryzowany jako "Zdrowy", więc sobie tego programu raczej nie usunąłem. Dlaczego więc ta opcja mi wyparowała i czy mogę ją jakoś przywrócic?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Lut 2011 16:41   

Powrót do góry

linuks
Poziom 26
Poziom 26

Post#2 24 Lut 2011 17:25   

Re: Problem z powrotem do ustawien fabrycznych windowsa 7

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1706381-0.html
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Lut 2011 17:25   

Powrót do góry

Notonoblue
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 Post autora tematu 25 Lut 2011 00:53   

U mnie jest ta różnica, że ja nigdy żadnego innego systemu na tym laptopie nie instalowałem. Obecnie także mam fabrycznego windowsa 7, lecz zaczął bardzo "mulic"- włącza się 6 minut, a wyłącza ponad 20!! Za to jak już się włączy to mogę w miarę normalnie go używac, chodzi niewiele wolniej niż kiedyś. Według menadżera urządzeń wszystko działa poprawnie, antywirus też nic złośliwego nie wykrył. Jak już pisałem powyżej kiedyś powrót do ustawień fabrycznych pomógł (nawet 2-krotnie) , a teraz jest niemożliwy ;(

W temacie z powyższego linku jest tak wiele rad, że nie wiem do jakich się stosowac, które programy na wstępnie ściągnąc i skąd?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Lut 2011 00:53   

Powrót do góry

linuks
Poziom 26
Poziom 26

Post#4 25 Lut 2011 10:41   

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1719553-0.html
Witam.
Bez znaczenia czy instalowałeś xp.Powyżej jest opisana procedura ręcznego przywracania systemu z plików obrazu gdy nie działa kombinacja klawiszy przy starcie.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Software -> Problem z powrotem do ustawien fabrycznych windowsa 7
Strona 1 z 1