Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
 • #1 24 Feb 2011 15:41
  Notonoblue
  Level 2  
  Helpful post? (0)
  Mam laptopa Toshiba L650-12Q i WINDOWSA 7. Z niewyjaśnionych powodów komputer nagle zaczął chodzic bardzo powoli. W przeszłości też miałem ten problem, więc przez HDD Recovery powróciłem do fabrycznych ustawień na laptopie. Dziś chciałem zrobic to po raz kolejny, lecz po wciśnięciu F8 przy włączaniu laptopa jest szereg opcji dotyczących użytkowania awaryjnego, nie ma natomiast opcji "napraw komputer", przez którą na dalszym etapie wraca się do ustawień fabrycznych. Na dysku D jest folder HDD Recovery mający 7 GB i kategoryzowany jako "Zdrowy", więc sobie tego programu raczej nie usunąłem. Dlaczego więc ta opcja mi wyparowała i czy mogę ją jakoś przywrócic?
 • #2 24 Feb 2011 16:25
  linuks
  Spec od komputerów
 • #3 24 Feb 2011 23:53
  Notonoblue
  Level 2  
  Topic author Helpful post? (0)
  U mnie jest ta różnica, że ja nigdy żadnego innego systemu na tym laptopie nie instalowałem. Obecnie także mam fabrycznego windowsa 7, lecz zaczął bardzo "mulic"- włącza się 6 minut, a wyłącza ponad 20!! Za to jak już się włączy to mogę w miarę normalnie go używac, chodzi niewiele wolniej niż kiedyś. Według menadżera urządzeń wszystko działa poprawnie, antywirus też nic złośliwego nie wykrył. Jak już pisałem powyżej kiedyś powrót do ustawień fabrycznych pomógł (nawet 2-krotnie) , a teraz jest niemożliwy ;(

  W temacie z powyższego linku jest tak wiele rad, że nie wiem do jakich się stosowac, które programy na wstępnie ściągnąc i skąd?
 • #4 25 Feb 2011 09:41
  linuks
  Spec od komputerów
  Helpful post? (0)
  http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1719553-0.html
  Witam.
  Bez znaczenia czy instalowałeś xp.Powyżej jest opisana procedura ręcznego przywracania systemu z plików obrazu gdy nie działa kombinacja klawiszy przy starcie.
  Pozdrawiam
  Search 4 million + Products
Browse Products