Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Dodawanie napisów w Windows Media Player

saiber17 25 Lut 2011 23:28
  • #1 25 Lut 2011 23:28
    saiber17
    Poziom 2  

Witam Mam pewien problem mianowicie gdy dodam napisy do filmu w wmp to nie mam dźwięku słychać tylko jakby "dźwięk rysowanej płyty".Co mogę zrobić by po dodaniu napisów wmp nie "skrzeczał" ?

Dodano po 1 [godziny] 6 [minuty]:

problem z trzeszczeniem rozwiązany ,lecz w takim razie proszę o pomoc z jeszcze jedną sprawą mianowicie czy można odt. pliki w formacie flv w wmp. (proszę o kodek),czy przekonwertowane filmy też działają aha i jak dodać napisy do filmu tak żeby działały w wmp (jesli jest potrzebny kodek proszę o podanie jego nazwy)

Dodano po 1 [godziny] 44 [minuty]:

dodam iż interesuje mnie wgranie napisów na stałe do filmu ,tak abym mógł nagrać taki film na płytę cd/dvd i obejrzeć z napisami

• #2 26 Lut 2011 00:58
    rafix25
    Poziom 24  

Cytat:
    dodam iż interesuje mnie wgranie napisów na stałe do filmu ,tak abym mógł nagrać taki film na płytę cd/dvd i obejrzeć z napisami

Czy skóra jest warta wyprawki? Kiedyś sam bawiłem się w to, ale jak przyszedł rachunek na energię elektr. to szybko zaprzestałem zabawy. Programów jest kilka. Polecam na pewno Google.

PS. Sam oglądam wszelki divX-y i Xvid-y w Subedit na LCD TV poprzez HDMI i jestem w pełni zadowolony takim rozwiązaniem tym bardziej, że jest to chyba jedyny player, który umożliwia wyświetlanie filmu na TV i jednocześnie normalną pracę na PC (www czy cokolwiek innego)

• #3 26 Lut 2011 01:10
    helmud7543
    Poziom 42  

rafix25 napisał:
    Kiedyś sam bawiłem się w to, ale jak przyszedł rachunek na energię elektr. to szybko zaprzestałem zabawy.

To znaczy jaki? Bo pracujący non stop (24/7) przez miesiąc komputer nabije prądu na ok 60zł - bez przesady z tym rachunkiem. Co do tematu: spróbuj VirtualDub.

• #4 26 Lut 2011 01:21
    rafix25
    Poziom 24  

helmud7543 napisał:
    rafix25 napisał:
    Kiedyś sam bawiłem się w to, ale jak przyszedł rachunek na energię elektr. to szybko zaprzestałem zabawy.

To znaczy jaki? Bo pracujący non stop (24/7) przez miesiąc komputer nabije prądu na ok 60zł - bez przesady z tym rachunkiem. Co do tematu: spróbuj VirtualDub.

Tak właśnie, był to VirtualDub. Poza tym zapomniałem dodać, że robiłem to kilka dobrych lat temu i na "sprzęcie" Duron800/512MBRAM/80GB ATA (jak dobrze pamiętam). Dodam jeszcze, że kompilowanie dwugodzinnego filmu zajmowało jakieś 8-10h! Dochodzi do tego jeszcze dokładne zapoznanie się z tą tematyką jak również z VrtualDub, który nie jest prostym softem.
    W każdym razie zmierzam do tego, że najzwyczajniej nie warto. No, chyba, że ktoś naprawdę się nudzi, żyje z procentów na koncie i ma umowę z energetyką - to jak najbardziej polecam! :bye:

• #5 26 Lut 2011 09:45
    helmud7543
    Poziom 42  

A ja dodam do tego jeszcze pogorszenie jakości w wyniku ponownego kodowania. Tym niemniej jest jeszcze AviSubtitler. I jest chyba jeszcze taka funkcja DivX Muxer w All Playerze.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty