Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Dodawanie napisów w Windows Media Player

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Dodawanie napisów w Windows Media Player
Autor
Wiadomość
saiber17
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Konin

Post#1 Post autora tematu 26 Lut 2011 00:28   

Re: Wmp-problem

Witam Mam pewien problem mianowicie gdy dodam napisy do filmu w wmp to nie mam dźwięku słychać tylko jakby "dźwięk rysowanej płyty".Co mogę zrobić by po dodaniu napisów wmp nie "skrzeczał" ?

Dodano po 1 [godziny] 6 [minuty]:

problem z trzeszczeniem rozwiązany ,lecz w takim razie proszę o pomoc z jeszcze jedną sprawą mianowicie czy można odt. pliki w formacie flv w wmp. (proszę o kodek),czy przekonwertowane filmy też działają aha i jak dodać napisy do filmu tak żeby działały w wmp (jesli jest potrzebny kodek proszę o podanie jego nazwy)

Dodano po 1 [godziny] 44 [minuty]:

dodam iż interesuje mnie wgranie napisów na stałe do filmu ,tak abym mógł nagrać taki film na płytę cd/dvd i obejrzeć z napisami
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Lut 2011 00:28   

Powrót do góry

rafix25
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Piła

Post#2 26 Lut 2011 01:58   

Cytat:
dodam iż interesuje mnie wgranie napisów na stałe do filmu ,tak abym mógł nagrać taki film na płytę cd/dvd i obejrzeć z napisami

Czy skóra jest warta wyprawki? Kiedyś sam bawiłem się w to, ale jak przyszedł rachunek na energię elektr. to szybko zaprzestałem zabawy. Programów jest kilka. Polecam na pewno Google.

PS. Sam oglądam wszelki divX-y i Xvid-y w Subedit na LCD TV poprzez HDMI i jestem w pełni zadowolony takim rozwiązaniem tym bardziej, że jest to chyba jedyny player, który umożliwia wyświetlanie filmu na TV i jednocześnie normalną pracę na PC (www czy cokolwiek innego)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Lut 2011 01:58   

Powrót do góry

helmud7543
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Przeworsk

Post#3 26 Lut 2011 02:10   

rafix25 napisał:
Kiedyś sam bawiłem się w to, ale jak przyszedł rachunek na energię elektr. to szybko zaprzestałem zabawy.

To znaczy jaki? Bo pracujący non stop (24/7) przez miesiąc komputer nabije prądu na ok 60zł - bez przesady z tym rachunkiem. Co do tematu: spróbuj VirtualDub.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Lut 2011 02:10   

Powrót do góry

rafix25
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Piła

Post#4 26 Lut 2011 02:21   

helmud7543 napisał:
rafix25 napisał:
Kiedyś sam bawiłem się w to, ale jak przyszedł rachunek na energię elektr. to szybko zaprzestałem zabawy.

To znaczy jaki? Bo pracujący non stop (24/7) przez miesiąc komputer nabije prądu na ok 60zł - bez przesady z tym rachunkiem. Co do tematu: spróbuj VirtualDub.

Tak właśnie, był to VirtualDub. Poza tym zapomniałem dodać, że robiłem to kilka dobrych lat temu i na "sprzęcie" Duron800/512MBRAM/80GB ATA (jak dobrze pamiętam). Dodam jeszcze, że kompilowanie dwugodzinnego filmu zajmowało jakieś 8-10h! Dochodzi do tego jeszcze dokładne zapoznanie się z tą tematyką jak również z VrtualDub, który nie jest prostym softem.
W każdym razie zmierzam do tego, że najzwyczajniej nie warto. No, chyba, że ktoś naprawdę się nudzi, żyje z procentów na koncie i ma umowę z energetyką - to jak najbardziej polecam! :bye:
Powrót do góry

helmud7543
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Przeworsk

Post#5 26 Lut 2011 10:45   

Re: Dodawanie napisów w Windows Media Player

A ja dodam do tego jeszcze pogorszenie jakości w wyniku ponownego kodowania. Tym niemniej jest jeszcze AviSubtitler. I jest chyba jeszcze taka funkcja DivX Muxer w All Playerze.
Powrót do góry

lysy1980
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Lublin

Post#6 26 Lut 2011 10:54   

Re: Dodawanie napisów w Windows Media Player

http://www.pocketdivxencoder.net/EN_index.htm
Używam do wklejania napisów w filmy Divx i polecam.

Tu do pobrania schematy do różnych urządzeń, łącznie z TV HD.
http://www.pocketdivxencoder.net/EN_Templates.htm
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Dodawanie napisów w Windows Media Player
Strona 1 z 1