Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

[Scenic I phI] Jak podłączyć sterownik zamka centralnego ?

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> [Scenic I phI] Jak podłączyć sterownik zamka centralnego ?
Author
Poziom 15
Poziom 15

Post#1 Post from the author of the topic 27 Feb 2011 18:58   

[Scenic I phI] Jak podłączyć sterownik zamka centralnego ?

Witam kupiłem sterownik zamka centralnego i proszę pomóżcie mi go podpiąć , cały skan schematu i opisu sterownika jest w załączniku.
Zaznaczam że w aucie renault scenic 1 ph1 jest zablokowany fabryczny immo , a także centralny był otwierany z jakiegoś starego modułu od alarmu i było tam podpięte tylko cztery przewody
jeden plus z akumulatora
drugi minus
i dwa czerwony i czarny cienkie przewody podejrzewam że to one odpowiadały za centralny.

Na razie chcę mieć tylko te funkcje co w starym ,ale jak ktoś może mi opisać jak podłączyć pozostałe to będę bardzo wdzięczny.
tu jest scan instrukcja To view the material on this forum you must be logged in.
Pozdrawiam Sławek

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 27 Feb 2011 18:58   

Back to top

hefid
Moderator
Moderator

Post#2 27 Feb 2011 20:48   

Re: [Scenic I phI] Jak podłączyć sterownik zamka centralnego

Post był raportowany.

Na forum obowiązuje REGULAMIN i "przyklejone" do niego pytania wraz komentarzami.
To view the material on this forum you must be logged in.

Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15.
Początek zdania? Zaczynamy wielką literą.

+ -->REGULAMIN pkt 8.1 i 14.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> [Scenic I phI] Jak podłączyć sterownik zamka centralnego ?
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.059 seconds

elektroda.pl topic RSS feed