Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

[Scenic I phI] Jak podłączyć sterownik zamka centralnego ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> [Scenic I phI] Jak podłączyć sterownik zamka centralnego ?
Autor
Wiadomość
slawek3178
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: wadowice

Post#1 Post autora tematu 27 Lut 2011 19:58   

[Scenic I phI] Jak podłączyć sterownik zamka centralnego ?

Witam kupiłem sterownik zamka centralnego i proszę pomóżcie mi go podpiąć , cały skan schematu i opisu sterownika jest w załączniku.
Zaznaczam że w aucie renault scenic 1 ph1 jest zablokowany fabryczny immo , a także centralny był otwierany z jakiegoś starego modułu od alarmu i było tam podpięte tylko cztery przewody
jeden plus z akumulatora
drugi minus
i dwa czerwony i czarny cienkie przewody podejrzewam że to one odpowiadały za centralny.

Na razie chcę mieć tylko te funkcje co w starym ,ale jak ktoś może mi opisać jak podłączyć pozostałe to będę bardzo wdzięczny.
tu jest scan instrukcja Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Pozdrawiam Sławek
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 27 Lut 2011 19:58   

Powrót do góry

hefid
Moderator
Moderator

Miasto: Warszawa

Post#2 27 Lut 2011 21:48   

Re: [Scenic I phI] Jak podłączyć sterownik zamka centralnego

Post był raportowany.

Na forum obowiązuje REGULAMIN i "przyklejone" do niego pytania wraz komentarzami.
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15.
Początek zdania? Zaczynamy wielką literą.

+ -->REGULAMIN pkt 8.1 i 14.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> [Scenic I phI] Jak podłączyć sterownik zamka centralnego ?
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.062 seconds

elektroda.pl temat RSS